Elektromotory

Průmyslové elektromotory

Ve spolupráci s výrobci elektromotorů nabízíme široké spektrum pohonů pro průmyslové aplikace s výkonem od několika wattů až po desítky kilowattů, až 80kW/100k nebo i více, pokud je požadováno. Portfolio zahrnuje výkonné elektromotory s uplatněním v elektrických vozidlech, motocyklech, lodích, člunech, paraglidech a jiných EV. Své uplatnění najdou i ve výrobních linkách, olejových čerpadlech, robotech, navijácích a řadě dalších průmyslových aplikací.

BLDC elektromotory (PMSM) senzorové i bezsenzorové

Společně s průmyslovými regulátory řad HBC a HSBC nabízíme i BLDC elektromotory pro pohony od desítek wattů až po 80kW, může být i více, pokud je požadováno. Tyto velmi perspektivní typy motorů (ať již v senzorové nebo bezsenzorové verzi) se vyznačují vynikajícím poměrem dodávaných výkonu k rozměrům a hmotnosti.

Tyto parametry jsou naprosto nesrovnatelné s běžnými synchronními a asynchronními motory. Proto nacházejí tyto „malé“ a velmi výkonné elektromotory (BLDC) uplatnění ve stále více aplikacích, kde byly v minulosti pro elektromotory naprosto nedostupné pro jejich velkou hmotnost a rozměry. Ve srovnání se stejnosměrnými motory je pak zcela zásadní výhodou absence mechanického komutátoru a kartáčů, což znamená prakticky bezúdržbový provoz.

Vysoký výkon, špičkové zpracování, důraz na individuální požadavky

Rozumíme jedinečnosti a výjimečnosti každého nového projektu. Stejně tak i potřebám inovovat a optimalizovat stávající pohony v zaběhnutých aplikacích. Proto vedle celé řady standardně nabízených počtů závitů (RPMs/V) nabízíme i vinutí zakázková. Neocenitelným přínosem takového řešení je možnost dosažení požadovaných otáček při zákazníkem specifikované zátěži i tam, kde standardní rozmezí RPMs/V nevyhoví. Staňte se spolutvůrcem pohonů pro vaše aplikace, MGM COMPRO promění vaše vize v reálné pohony se všemi standardy budoucnosti.

Našim cílem je přinášet řešení a čistý výkon i tam, kde design stávajících motorů nemůže být použit. Abyste i v těchto případech mohli využít inovací MGM COMPRO, nabízíme i zcela zakázkový design motorů na míru vaší aplikace.

Ten pravý pohon pro Vaši aplikaci

Pro pohony nejrůznějších aplikací nabízíme elektromotory, které vynikají malými rozměry a váhou, vysokou účinností a plochou křivkou účinnosti v širokém rozsahu otáček.

Ve spojení s průmyslovými regulátory HBC nebo HSBC SERIES se jedná o pohony na nejvyšší technologické úrovni s řadou výhod a ekonomických přínosů.


Zajímají vás další podrobnosti? Zanechejte nám svou e-mailovou adresu a naši specialisté se s vámi brzy spojí.