Regulátory

Střídavé regulátory otáček BLDC a PMSM motorů

V průmyslových řadách regulátorů HBC a HSBC Vám představujeme nejvyspělejší technologie řízení elektromotorů. Regulátory od malých až po vysoké výkony, Low Voltage i High Voltage, jsou vyráběny v mnoha variantách a designových provedení, aby přesně vyhověly Vašim požadavkům. Se špičkovým managementem řízení nabízejí bezpočet možností nastavení, ovládání, komunikace, diagnostiky a mnoho dalšího. To z nich činí ideální řešení pro nejrůznější průmyslové aplikace, EV (elektrické dopravní prostředky) a celé spektrum produktů i zařízení.

HIGH VOLTAGE
průmyslové IGBT regulátory otáček HBC HV
(až 400V, až 400A, až 80kW)

Tyto regulátory otáček vyšších výkonů (až 80kW) využívají nejvyspělejší moduly IGBT pro dosažení maximální účinnosti. Jsou velmi inteligentní, používají 32-bitové procesory ARM Cortex. Disponují pokročilými algoritmy řízení motoru a bezpečnosti provozu. Impozantní výkon, malé rozměry i váha. Nabízejí řadu inovativních funkcí, možností řízení, nastavení a spolupráce s PC. Samozřejmostí je i real-time monitoring a záznam dat z provozu. Vedle excelentního řízení motoru zajišťují i jedinečný management a ochranu baterií. Aktivní bezpečnostní prvky, rozšířené o funkci Emergency Stop, činí provoz ještě bezpečnější. Jedná se o zcela unikátní vlastnost neocenitelnou především v EV (electric vehicles), která umožnuje odpojení trakční baterie za běhu motoru. Jsou vyráběny v různých provedeních a nabízejí možnosti chlazení vzduchem, ventilátory nebo vodou. V této kategorii jsou všechny typy galvanicky oddělené. Možnost úprav HW i SW na základě specifikace a potřeb zákazníka dělá z těchto regulátorů velmi efektivní prvek pro široké spektrum použití. Od větších EV (elektrická letadla, automobily, lodě, motorky, UAV, atd.) po nejrůznější aplikace kde jsou potřeba vysoké výkony, minimální rozměry a hmotnost, společně s vysokou spolehlivostí, kvalitou a úrovní managementu pohonné jednotky.

Data sheet MGM COMPRO IGBT HBC SERIES High Voltage

MEDIUM + LOW VOLTAGE
průmyslové regulátory HBC MV + LV
(až 120V, až 500A, až 33kW)

Regulátory řady HBC MEDIUM VOLTAGE + LOW VOLTAGE představují vysoce výkonné regulátory BLDC a PMSM motorů středních výkonů (až 33kW). Vedle řady předností vynikají jedinečným poměrem rozměru a váhy k dosahovaným výkonům. Nabízí snadnou montáž i nastavení. Samozřejmostí pro všechny regulátory MGM COMPRO je ucelené spektrum možností nastavování, diagnostiky a spolupráce s PC (vč. monitoringu v reálném čase) i záznam dat z provozu v téměř neomezené délce. Jsou uživatelsky HW i SW konfigurovatelné, což je velkou předností. Znamená to, že jejich přizpůsobivost požadavkům zákazníka je velmi vysoká. Jako celá řada HBC poskytují vyspělý management a péči elektromotoru i bateriím, včetně možnosti aktivní spolupráce se systémy BMS. Možnosti nastavení, funkcí, řízení i ovládání zahrnují široké spektrum potřeb průmyslového použití. Některé typy disponují možností galvanického oddělení trakčního napětí. Vysoké výkony, kompaktní rozměry i váha. Jsou perfektní pro elektrická letadla, automobily, paraglidy (speciálni FW), lodě, motokáry, dmychadlové systémy, čerpadla, navijáky, pojezdy a další průmyslová použití.

Data sheet MGM COMPRO HBC SERIES MV + LV (50063, 280120)
Data sheet MGM COMPRO HBC SERIES MV + LV (18063, 25063, 100120, 140120)

LOW VOLTAGE
průmyslové regulátory otáček HBC LV
(až 63V, až 120A, až 6kW)

Podobně jako menší řada HSBC patří i tyto typy k rozměrově velmi malým. Výkonový rozsah však zůstává vysoký a to až 6kW. Mechanická koncepce i montáž je jiná než u regulátorů HSBC, čímž rozšiřuje možnosti použití (integrování) při různých požadavcích na malý zastavěný prostor. Jako všechny regulátory MGM COMPRO jsou perfektně použitelné i v případech potřeby velmi vysokých otáček (až 250.000rpm). Široká nabídka možností nastavení, parametrů, jedinečných funkcí i možností spolupráce s PC je samozřejmostí u všech regulátorů MGM COMPRO. Stejně tak i záznam dat z provozu a real-time monitoring. Nabízí různé možnosti provedení i chlazení. Prostorová nenáročnost řešení společně s vysokými výkony z těchto regulátorů činí ideální prvek pro elektrokola, skútry, navijáky, robotické systémy, výrobní linky, létající objekty (UAV, multikoptéry, …), atd.

Data sheet MGM COMPRO HBC SERIES LV

LOW VOLTAGE
průmyslové regulátory otáček HSBC LV
(až 63V, až 50A, až 3kW)

Regulátory řady HSBC patří rozměry i výkonem k malým typům (až 3kW). Vynikají svými parametry, možnostmi nastavení, spolehlivostí, snadnou montáží i nastavením. Samozřejmostí je plná spolupráce s PC vč. monitoringu v reálném čase i záznam dat z provozu v prakticky neomezené délce. Stejně jako regulátory HBC disponuje i řada HSBC širokým spektrem režimů řízení, ovládání, možností nastavení a dalších unikátních vlastností. Jsou vhodné i pro aplikace s požadavky na extrémně vysoké otáčky elektromotoru (až 250.000rpm). Nabízejí rozmanité možnosti designu provedení i chlazení (vzduchem, ventilátorem, vodou). Jsou uživatelsky HW i SW konfigurovatelné, takže umožňují snadné přizpůsobení požadavkům zákazníka pro nejrůznější použití. Své uplatnění najdou například v pohonech olejových čerpadel, navijáků, pojezdů, manipulátorů, robotů a mnoha dalších aplikacích.

Data sheet MGM COMPRO HSBC SERIES


Zajímají Vás další podrobnosti? Zanechejte nám svou e-mailovou adresu a naši specialisté se s Vámi brzy spojí.