Nabíječe

Nabíječe

Řešení MGM COMPRO zahrnuje širší nabídku balancujících nabíjecích systémů od menších pro pár článků, až po rozsáhlé nabíjecí systémy s vysokými výkony. Vynikají propracovanými algoritmy nabíjení a managementu článků. Ochrana, diagnostika, široká spolupráce s PC i real-time monitoring nabíjecího procesu, to vše nabízí naše průmyslové nabíječe.

Vysoké proudy, vyspělá ochrana

Portfolio nabíjecích systémů společnosti MGM COMPRO zahrnují jak balancující, tak nebalancující moduly baterií – nabízíme jak standardní, tak “letové BMS” typy. V takových případech nabíječe obsahují kompletní výkonovou část včetně balancujících modulů a tedy přebytečná váha a zbytkové teplo zůstává v nabíječi a nikoli v bateriové části. Naše komponenty vždy zajistí excelentní nabíjení, management i ochranu všech článků nabíjených baterií.

Naše portfolio zahrnuje systémy s nabíjecím výkonem od stovek wattů až po 100 kW, či více, pokud to Váš projekt vyžaduje.

Nabíjecí standardy (CHAdeMo, CCS2, ONIX AERO a další)

Jako první na trhu jsme představili (na AERO 2018) možnost rychlého nabíjení sériových elektrických letadel se stejnou nabíječkou, jakou má Vaše elektrické auto. Nabíjecí systémy MGM COMPRO mohou být požádání vybaveny požadovanými komunikačními standardy pro nabíjení automobilů.

Speciálně pro

LiFePO4

Většina typů nabíječů MGM COMPRO dokáže balancovat v plném rozsahu nabíjecích proudů ( až 100A). To má zásadní význam v případech velmi rychlého (10- až 15-minutového) nabíjení článků typu A123 a jim podobných. Stejně důležitý je tento parametr i pro články typu LiFePo4, u kterých je na dokonalé vybalancování jen velmi malý časový úsek, cca posledních 5% dodávaného náboje. Je tedy maximálně žádoucí balancovat co možná nejvyššími proudy (balancování nízkými proudy enormně prodlužuje délku nabíjení a to až mnohonásobně).

Rozumíme individuálním potřebám

Známe Vaše požadavky. Jsou individuální a specifické jako Váš projekt. Proto jsou naše nabíjecí systémy navrženy tak, aby výsledná konfigurace mohla být téměř libovolná (počet článků, nabíjecí proudy, nabíjecí výkon apod.)

Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS