2016 v MGM COMPRO

Než přejdeme k rekapitulacím, dovolte nám popřát Vám šťastný nový rok a také Vám poděkovat za podporu v roce 2016. Nemůžeme se dočkat, až Vám budeme moci přinášet novinky z roku 2017, předtím nám ale dovolte zhodnotit rok uplynulý.

AERO Friedrichshafen

V roce 2016 jsme se zúčastnili prestižního veletrhu na kterém nesmí žádná společnost pohybující se v leteckém průmyslu chybět – AERO v německém městě Friedrichshafen. Nenecháme si to ujít ani tento rok, už nyní připravujeme naši výstavní plochu pro letošní ročník, který se koná 5 – 7 dubna. O tom jak probíhal minulý ročník jsme vás informovali v článku.
AERO 2016

Partnerství s GP Gliders

Důležitým milníkem uplynulého roku byla bezpochyby spolupráce s polskou společností GP GLIDERS. Díky naší spolupráci se našemu partnerovi podařilo dostat do vzduchu elektrický kluzák GP 14 SE Velo.
Drone

Vývoj průmyslového dronu

Projektem, o kterém bude v budoucnu bezpochyby slyšet, a který má potenciál změnit způsob jakým funguje zemědělský průmysl je Drone4Agro. Tento nizozemský startup pracuje na dálkově ovládaném dronu, jehož úkolem je nejen postřik obdělávané půdy, ale také kontrola rostlin proti škodné.

Všestranný dron

O dronu s výstižným názvem flying bike neboli FLIKE určitě ještě mnohokrát uslyšíme. Tento dron od maďarské společnosti ByeGravity má za sebou první úspěšné testovací lety a zaujme především svým širokým využitím. Dá se ovládat přímo na palubě nebo dálkově a jeho vysoká nosnost nabízí využití jak v průmyslu, tak v osobní dopravě či záchranářství. O tomto projektu se dozvíte více v článku.

Related Articles

Hoversurf – provokující airtaxi

Hoversurf – provokující airtaxi

Hoversurf přišel s inovativním i podnětným projektem. Již vytvořili dronové taxi, aby udělali obrovský pokrok a byli nejlepší v oboru. MGM COMPRO je ctí být toho součástí. Podívejme se, jak probíhají jejich testovací lety!

Udržitelné městské Electra Aero

Udržitelné městské Electra Aero

Electra Aero je fantastický projekt letadla eSTOL. Bude to bezpečné, čisté, cenově dostupné a zábavné. MGM COMPRO je hrdý na to, že může být jeho součástí. Podívejme se, jak to funguje a vypadá!

Ekologický způsob paramotorů

Ekologický způsob paramotorů

Jsme součástí velkého projektu, ve kterém integrujeme elektrický pohon do paramotoru. Je bezpečnější, méně hlasitý, bez emisí a také ekologický. Je to chytré řešení, tak se podívejme, jak to funguje!

Nikdy nic nezmeškejte: Odebírejte novinky MGM COMPRO

Odvětví speciální elektroniky a elektromobility se mění každým dnem, a my bychom Vás o největších novinkách chtěli informovat. Naším cílem je informovat o eventech, projektech a R&D programech, které hýbou elektromobilitou.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS