Advanced Engineering Birmingham 2019

MGM COMPRO mělo tu čest vystavovat na největší britské konferenci pro pokročilé výrobce: Advanced Engineering.

Největší místo v Británii

Advanced Engineering se koná v Birminghamu každé podzim, letošní datum bylo 30. – 31. října. Místo konání nabízí široké portfolio výrobních oborů, včetně kompozitního inženýrství, propojené výroby nebo (samozřejmě) leteckého inženýrství. Je považována za nejrušnější technologickou konferenci ve Velké Británii s více než 550 vystavovateli zahrnujícími odvětví od kompozitů po automobilový průmysl – pro každého je tu něco.

Byly to extrémně rušné dva dny, přičemž nárůst návštěvnosti o 5% odráží odolnost a hybnost za vyspělými výrobními odvětvími Spojeného království, a to i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Vrchol průmyslu

Můžeme s jistotou říci, že název a obsah tohoto místa konání dokonale korespondují. Advanced Engineering ukazuje skutečný vrchol průmyslového inženýrství z celého světa a jsme velmi hrdí na to, že jsme byli jeho součástí. V rámci české expozice jsme měli příležitost ukázat to nejlepší z našeho podnikání – nejen odborníkům, ale také mnoha návštěvníkům akce. Je velmi důležité říci, že jsme mohli být součástí této goliášové akce pouze díky CzechTrade, významné české agentuře pro podporu obchodu.

Jsme velmi spokojeni s výsledky tohoto konání a těšíme se na další mnoho let.

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell