Advanced Engineering Birmingham 2019

MGM COMPRO mělo tu čest vystavovat na největší britské konferenci pro pokročilé výrobce: Advanced Engineering.

Největší místo v Británii

Advanced Engineering se koná v Birminghamu každé podzim, letošní datum bylo 30. – 31. října. Místo konání nabízí široké portfolio výrobních oborů, včetně kompozitního inženýrství, propojené výroby nebo (samozřejmě) leteckého inženýrství. Je považována za nejrušnější technologickou konferenci ve Velké Británii s více než 550 vystavovateli zahrnujícími odvětví od kompozitů po automobilový průmysl – pro každého je tu něco.

Byly to extrémně rušné dva dny, přičemž nárůst návštěvnosti o 5% odráží odolnost a hybnost za vyspělými výrobními odvětvími Spojeného království, a to i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Vrchol průmyslu

Můžeme s jistotou říci, že název a obsah tohoto místa konání dokonale korespondují. Advanced Engineering ukazuje skutečný vrchol průmyslového inženýrství z celého světa a jsme velmi hrdí na to, že jsme byli jeho součástí. V rámci české expozice jsme měli příležitost ukázat to nejlepší z našeho podnikání – nejen odborníkům, ale také mnoha návštěvníkům akce. Je velmi důležité říci, že jsme mohli být součástí této goliášové akce pouze díky CzechTrade, významné české agentuře pro podporu obchodu.

Jsme velmi spokojeni s výsledky tohoto konání a těšíme se na další mnoho let.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt