Advanced Engineering Birmingham 2019

MGM COMPRO mělo tu čest vystavovat na největší britské konferenci pro pokročilé výrobce: Advanced Engineering.

Největší místo v Británii

Advanced Engineering se koná v Birminghamu každé podzim, letošní datum bylo 30. – 31. října. Místo konání nabízí široké portfolio výrobních oborů, včetně kompozitního inženýrství, propojené výroby nebo (samozřejmě) leteckého inženýrství. Je považována za nejrušnější technologickou konferenci ve Velké Británii s více než 550 vystavovateli zahrnujícími odvětví od kompozitů po automobilový průmysl – pro každého je tu něco.

Byly to extrémně rušné dva dny, přičemž nárůst návštěvnosti o 5% odráží odolnost a hybnost za vyspělými výrobními odvětvími Spojeného království, a to i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Vrchol průmyslu

Můžeme s jistotou říci, že název a obsah tohoto místa konání dokonale korespondují. Advanced Engineering ukazuje skutečný vrchol průmyslového inženýrství z celého světa a jsme velmi hrdí na to, že jsme byli jeho součástí. V rámci české expozice jsme měli příležitost ukázat to nejlepší z našeho podnikání – nejen odborníkům, ale také mnoha návštěvníkům akce. Je velmi důležité říci, že jsme mohli být součástí této goliášové akce pouze díky CzechTrade, významné české agentuře pro podporu obchodu.

Jsme velmi spokojeni s výsledky tohoto konání a těšíme se na další mnoho let.

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt