MGM COMPRO mělo tu čest vystavovat na největší britské konferenci pro pokročilé výrobce: Advanced Engineering.
Advanced Engineering se koná v Birminghamu každé podzim, letošní datum bylo 30. – 31. října. Místo konání nabízí široké portfolio výrobních oborů, včetně kompozitního inženýrství, propojené výroby nebo (samozřejmě) leteckého inženýrství. Je považována za nejrušnější technologickou konferenci ve Velké Británii s více než 550 vystavovateli zahrnujícími odvětví od kompozitů po automobilový průmysl – pro každého je tu něco.
Byly to extrémně rušné dva dny, přičemž nárůst návštěvnosti o 5% odráží odolnost a hybnost za vyspělými výrobními odvětvími Spojeného království, a to i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.
Můžeme s jistotou říci, že název a obsah tohoto místa konání dokonale korespondují. Advanced Engineering ukazuje skutečný vrchol průmyslového inženýrství z celého světa a jsme velmi hrdí na to, že jsme byli jeho součástí. V rámci české expozice jsme měli příležitost ukázat to nejlepší z našeho podnikání – nejen odborníkům, ale také mnoha návštěvníkům akce. Je velmi důležité říci, že jsme mohli být součástí této goliášové akce pouze díky CzechTrade, významné české agentuře pro podporu obchodu.
Jsme velmi spokojeni s výsledky tohoto konání a těšíme se na další mnoho let.
Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.
AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.
NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.