AERO Friedrichshafen_2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Po dvou dlouhých letech bez veletrhů a osobních setkání jsme se konečně vrátili do reality. Brány veletrhu AERO Friedrichshafen se nám letos otevřely a tým MGM COMPRO byl jedním z letošních vystavovatelů. O čem letošní veletrh byl?

Vývoj elektrických pohonů jde stále kupředu.

Všechny elektricky zaměřené projekty a podniky se sešly na jednom místě v rámci vystavovatelských hal veletrhu Aero Friedrichshafen. Letošním zvoleným místem byla hala A7, která byla celá věnována zelené energii. Všichni elektricky zaměření vystavovatelé byli po celou dobu výstavy označeni zeleným balónkem, mimo jiné proto, aby je bylo možné snadno odlišit od spalovacích letadel a dalších firem. Návštěvníci si mohli prohlédnout nové eVTOLy, kluzáky, drony, elektrická letadla a další výrobky dalších firem. Kromě zcela nových projektů zde byly k vidění známé firmy, ale i naši stávající klienti, jako například TUM, Song, Helix, Evektor, Pure Flight, Breezer, Bee Appliance a další. Bylo úžasné znovu vidět všechny známé tváře.

Přípravystánku MGM COMPRO

Přípravy na tento veletrh byly pro náš tým MGM COMPRO velmi náročné. V krátkém čase bylo třeba sloučit mnoho nových konceptů a nápadů, abychom mohli návštěvníkům a novým potenciálním klientům poskytnout všechny potřebné informace o námi dodávaných elektrických pohonných systémech.

Jakmile jsme si ujasnili všechny důležité úkoly, které jsme museli v rámci veletrhu AERO Friedrichshafen splnit, nezbylo nám nic jiného než se vydat na cestu. Cesta autem ze Zlína do Friedrichshafenu trvá přibližně 9 hodin. Společně s naším týmem projektových manažerů jsme se bezpečně dostali i s naloženým autem do Německa.

Co se NA AERO Friedrichshafen Dělo?

První den naší výpravy (středa) jsme vedli obchodní jednání s našimi přítomnými partnery. S novými potenciálními klienty jsme také diskutovali o možné spolupráci při budoucím rozvoji e-letecké mobility. Co se týče návštěv, první den nebyl tak nabitý. To nám dalo příležitost doladit stánek a připravit se na další dny.

Druhý den naší mise (čtvrtek) probíhal rychle. Naši projektoví manažeři představovali naše produkty novým účastníkům veletrhu. Podařilo se nám navázat ještě více nových kontaktů. Kromě toho bylo po celý den krásné počasí a lidé si tak mohli užít program I pod širým nebem na různých místech.

Třetí den (pátek) proběhl bez problémů a byl pro nás opravdu produktivní. Navštívili jsme také našeho zákazníka Technickou univerzitu v Mnichově a jejich známou žlutou sanitku. Společně jsme spolupracovali na několika projektech v oblasti letectví, námořnictví a sítí hromadné dopravy. Technická univerzita v Mnichově nyní pracuje na létající aplikaci, která může být využívána pro různé funkce, jako je například rozvoz zdravotnického materiálu apod.

Po dobu trvání veletrhu jsme také spolupracovali s firmou Helix. Kteří s námi sdíleli část svého vlastního stánku. Společně jsme návštěvníkům ukázali jejich úžasné vrtule Helix a elektromotory, které jako MGM COMPRO prodáváme.

Čtvrtý den (sobota) očekávali všichni vystavovatelé značný počet návštěvníků a všechny haly byly plně připraveny. Bohužel se v sobotu ráno spustil silný déšť, který narušil dopolední program. Odpoledne se pak vyjasnilo a vše proběhlo podle plánu.

Po čtyřech náročných dnech náš tým navázal spoustu nových kontaktů a získal mnoho nových poznatků o novinkách v našem oboru. I přes nádheru města Friedrichshafen jsme se po skončení veletrhu vydali  na cestu zpět do Zlína. Všechny čtyři dny AERO Friedrichshafen pro nás byly přínosné a jsme rádi za to, že jsme mohli strávit čas s našimi klienty i s vámi jako návštěvníky. Těšíme se na příští ročník a věříme, že bude ještě lepší.

Pokud jste neměli možnost se s námi setkat nebo s námi prodiskutovat svůj projekt. Kontaktujte nás a domluvte si schůzku k projednání vašeho konceptu. Jsme otevřeni nové spolupráci se všemi, kteří touží udělat krok dál v oblasti elektrických pohonných systémů.

Doporučené články

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt