Aeromart Montreal 2019

Duben byl skvělým měsícem pro MGM COMPRO: byli jsme součástí české delegace ve Aeromart Montreal, dodavatelském fóru pro letecký a vesmírný průmysl.

aeromontreal 2019 MGM COMPRO

Jeden z největších

Za posledních 20 let se AEROMART etabloval jako globální událost pro letecký průmysl. Dnes je předním globálním leteckým prostorem založeným na předem naplánovaných individuálních setkáních.

Letos Aerospace hostil více než 800 společnostía 1300 odborných hostů z 28 zemí světa a vytvořil prostor pro četná B2B jednání.

Není náhodou, že se tato událost koná v Montrealu – druhé největší kanadské město je známé jako světové hlavní město letectví, spolu s Seattle a Toulouse. 98% aktivit sektoru je soustředěno v okruhu 30 kilometrů od Velkého Montréalu. Generují 40 160 pracovních míst, včetně 13 000 specialistů na inženýrství a vědu. Jeden ze 102 lidí v Québecu má zaměstnání související s letectvem, což je jeden z nejvyšších podílů na světě.

Úspěšné delegování

MGM COMPRO bylo součástí delegace vedené náměstkem ministra dopravy Ing. Vladimír Bärtl. Aeromart, který je jednou z nejvýznamnějších B2B akcí leteckého roku, nám pomohl k navázání kontaktů s více nadnárodními korporacemi a také s několika partnerskými společnostmi z Montrealu a Quebécu. Pokusili jsme se také komunikovat téma komplexních pohonných jednotek jako základního principu budoucího letectví.

Výsledky Aeromart Montreal 2019 překonaly naše očekávání. Jedna z našich prvních interakcí s kanadským trhem byla velmi příjemná a užitečná a jsme za ni velmi vděční. Bude nám ctí zúčastnit se v budoucnu mnoha dalších let.

aero montreal 2019 MGM COMPRO

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt