MGM-COMPRO-industrial-battery-charger-with-integrated-BMS-system-BMC4530-

Průmyslová nabíječka BMC4530

Tato průmyslová nabíječka integruje systém správy baterií, aby zajistila přesnou kontrolu nad nabíjením a správou všech systémů baterií při vysokých proudech (desítkách ampérů).

Průmyslová nabíječka BMC4530 představuje vyváženou, ale vysoce výkonnou nabíječku. Je určen pro aplikace zahrnující nabíjení baterií, které nemají nainstalovaný klasický systém BMS.

Profesionální řešení

Toto řešení je zvláště vhodné pro letadla a aplikace, kde je zásadní celková hmotnost baterií. To znamená, že v tomto případě nejsou žádoucí balancery instalované přímo na buňkách. It šetří na hmotnosti samotných baterií a eliminuje problémy s přebytečným teplem generovaným při vyvážení při nabíjení těchto typů baterií. \\\\

V tomto konceptu nainstalovaná BMS kontroluje stav článků během nabíjení a provádí monitorování. Přesněji řečeno, jedná se o integrovanou součást sady (sady baterií). Na jedné straně je to velmi malá jednotka s nízkou hmotností, která nevydává teplo, ale také monitoruje a zaznamenává údaje o stavu celé banky baterií a jednotlivých článků. Komunikuje také s dohledovými a palubními systémy.

Průmyslová nabíječka s vysokým výkonem a jedinečnou péčí

Průmyslová nabíječka má své vlastní nabíjecí komponenty (střídač) s úplnou správou vyvážení výkonu mezi jednotlivými články. Jasným předpokladem pro tento druh systému na dané technologické úrovni je mikroprocesorové řízení všech komponent. To také zajišťuje komunikaci s kontrolními systémy. V kombinaci s vysoce sofistikovanými nabíječkami a vyvažovacími algoritmy představuje MGM COMPRO nejpokročilejší technologii pro prodloužení životnosti baterie a správu baterií.

Tato průmyslová nabíječka nabízí širokou škálu možností pro komunikaci s počítači. Umožňuje nejzákladnější nastavení k nejpodrobnějšímu sledování procesu nabíjení a diagnostice jednotlivých článků baterie a baterie jako celku. Pro takový bezprecedentní přístup je zapotřebí pouze připojení k PC nebo notebooku. Základní informace o stavu se zobrazují na indikačním displeji a velkých LED diodách umístěných také přímo na nabíječce.

Nabíjecí výkon průmyslové nabíječky na přiložených fotografiích je poblíž 6kW. Výkon lze výrazně zvýšit nebo snížit v závislosti na požadavcích zákazníka a konkrétní aplikaci, pro kterou bude nabíječka použita.

Vhodné pro široké spektrum použití

Tento komplexní nabíjecí systém byl navržen tak, aby následná konfigurace průmyslové nabíječky mohla být co nejotevřenější (počet článků, nabíjecí proud, nabíjecí výkon atd.); vše záleží na vašich potřebách.

Pokud máte jakékoli dotazy nebo chcete s námi konzultovat, můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt