EUROSATORY 2018

Společnost MGM COMPRO navštívila veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2018 v Paříži, aby navštívila naše současné i budoucí partnery.

O EUROSATORY

Je to mezinárodní výstava obrany a bezpečnosti na zemi a ve vzduchu. Koná se každé 2 roky, aby se shromáždila celá nabídka a požadavky domén. Kvalita této akce je založena na čtyřech pilířích, kterými jsou: mezinárodní, obchodní, technologická přehlídka a fórum nápadů. Rozhodli jsme se být součástí Eurosatory 2018 za účelem návštěvy našich současných i budoucích partnerů a navázání kontaktu s dalšími lidmi, partnery a návštěvníky.

Tahle výstava sleduje vývoj současných bezpečnostních požadavků a předkládá kreativitu a inovativní technologii svých vystavovatelů k předvádění technologických klastrů, jako jsou zpravodajství, civilní bezpečnost, krizový management, bezpečnost kritických infrastruktur a jaderná chemická biologická radiace. Tato akce se však také zaměřuje na obchodní jednání a strategické poradenství.

Eurosatory, mezinárodní pozemní a letecká výstava obrany a bezpečnosti, se koná každé dva roky, aby se shromáždila celá nabídka a poptávka po doménách.
Byl vytvořen v původní podobě v roce 1967 a nikdy se nepřestal vyvíjet. Počet účastníků se vždy zvyšoval, návštěvníci i vystavovatelé.

eurosatory.com

CO TAM MGM COMPRO DĚLALO?

Máme obchodní partnery z vojenského sektoru, s nimiž jsme tam měli obchodní jednání. Je to pro nás doba roku, kdy jsme rádi, že se znovu vidíme s našimi partnery a mluvíme o našich partnerstvích, probíhajících projektech nebo prostě jen mluvíme o tom, co bychom chtěli společně vymyslet. Jsme opravdu rádi, že se Eurosatory účastníme každý druhý rok.

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt