EUROSATORY 2018

Společnost MGM COMPRO navštívila veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2018 v Paříži, aby navštívila naše současné i budoucí partnery.

O EUROSATORY

Je to mezinárodní výstava obrany a bezpečnosti na zemi a ve vzduchu. Koná se každé 2 roky, aby se shromáždila celá nabídka a požadavky domén. Kvalita této akce je založena na čtyřech pilířích, kterými jsou: mezinárodní, obchodní, technologická přehlídka a fórum nápadů. Rozhodli jsme se být součástí Eurosatory 2018 za účelem návštěvy našich současných i budoucích partnerů a navázání kontaktu s dalšími lidmi, partnery a návštěvníky.

Tahle výstava sleduje vývoj současných bezpečnostních požadavků a předkládá kreativitu a inovativní technologii svých vystavovatelů k předvádění technologických klastrů, jako jsou zpravodajství, civilní bezpečnost, krizový management, bezpečnost kritických infrastruktur a jaderná chemická biologická radiace. Tato akce se však také zaměřuje na obchodní jednání a strategické poradenství.

Eurosatory, mezinárodní pozemní a letecká výstava obrany a bezpečnosti, se koná každé dva roky, aby se shromáždila celá nabídka a poptávka po doménách.
Byl vytvořen v původní podobě v roce 1967 a nikdy se nepřestal vyvíjet. Počet účastníků se vždy zvyšoval, návštěvníci i vystavovatelé.

eurosatory.com

CO TAM MGM COMPRO DĚLALO?

Máme obchodní partnery z vojenského sektoru, s nimiž jsme tam měli obchodní jednání. Je to pro nás doba roku, kdy jsme rádi, že se znovu vidíme s našimi partnery a mluvíme o našich partnerstvích, probíhajících projektech nebo prostě jen mluvíme o tom, co bychom chtěli společně vymyslet. Jsme opravdu rádi, že se Eurosatory účastníme každý druhý rok.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt