EUROSATORY 2018

Společnost MGM COMPRO navštívila veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2018 v Paříži, aby navštívila naše současné i budoucí partnery.

O EUROSATORY

Je to mezinárodní výstava obrany a bezpečnosti na zemi a ve vzduchu. Koná se každé 2 roky, aby se shromáždila celá nabídka a požadavky domén. Kvalita této akce je založena na čtyřech pilířích, kterými jsou: mezinárodní, obchodní, technologická přehlídka a fórum nápadů. Rozhodli jsme se být součástí Eurosatory 2018 za účelem návštěvy našich současných i budoucích partnerů a navázání kontaktu s dalšími lidmi, partnery a návštěvníky.

Eurosatory sleduje vývoj současných bezpečnostních požadavků a předkládá kreativitu a inovativní technologii svých vystavovatelů k předvádění technologických klastrů, jako jsou zpravodajství, civilní bezpečnost, krizový management, bezpečnost kritických infrastruktur a jaderná chemická biologická radiace. Tato akce se však také zaměřuje na obchodní jednání a strategické poradenství.

Eurosatory, mezinárodní pozemní a letecká výstava obrany a bezpečnosti, se koná každé dva roky, aby se shromáždila celá nabídka a poptávka po doménách.
Byl vytvořen v původní podobě v roce 1967 a nikdy se nepřestal vyvíjet. Počet účastníků se vždy zvyšoval, návštěvníci i vystavovatelé.

eurosatory.com

CO TAM MGM COMPRO DĚLALO?

Máme obchodní partnery z vojenského sektoru, s nimiž jsme tam měli obchodní jednání. Je to pro nás doba roku, kdy jsme rádi, že se znovu vidíme s našimi partnery a mluvíme o našich partnerstvích, probíhajících projektech nebo prostě jen mluvíme o tom, co bychom chtěli společně vymyslet. Jsme opravdu rádi, že se Eurosatory účastníme každý druhý rok.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt