MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO

MAKS MOSCOW 2019

Na letišti Žukovskij se každoročně koná výstava věnovaná letectví a vesmíru. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z osmi společností zastupujících Českou republiku.

Dechberoucí čísla o MAKS

MAKS MOSCOW je mezinárodní letecký a vesmírný salon, který se koná na letišti Zhukovsky. Letos ho navštívilo více než 500 000 vystavovatelů a hostů, včetně prezidenta Ruské federace Vladimira Putina a tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Během výstavy se uskutečnilo přibližně 90 konferencí, seminářů, kulatých stolů, strategických zasedání, kterých se zúčastnilo více než 2000 odborníků. V rámci MAKS-2019 se na externích pracovištích konala řada vědeckých akcí pořádaných instituty TsAGI, VIAM a GosNIIAS. Již potřetí se konal Euroasijský letecký kongres, který organizovali Euroasian Aerospace Cluster Partnership a vláda regionu Samara. Na akci se sešlo přes 700 delegátů.

MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO
MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO

Jeden z mála

MGM COMPRO je velmi hrdý na to, že je jednou z osmi českých společností vystavujících své výrobky na MAKS. Předvedli jsme veřejnosti naše řešení v oblasti elektrických pohonných systémů a speciální elektroniky používané v leteckém sektoru.

Vysoký zájem o naše produkty a vývojové služby je velmi silnou motivací přicházet v budoucnu s ještě pokročilejšími řešeními.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt