MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO

MAKS MOSCOW 2019

Na letišti Žukovskij se každoročně koná výstava věnovaná letectví a vesmíru. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z osmi společností zastupujících Českou republiku.

Dechberoucí čísla o MAKS

MAKS MOSCOW je mezinárodní letecký a vesmírný salon, který se koná na letišti Zhukovsky. Letos ho navštívilo více než 500 000 vystavovatelů a hostů, včetně prezidenta Ruské federace Vladimira Putina a tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Během výstavy se uskutečnilo přibližně 90 konferencí, seminářů, kulatých stolů, strategických zasedání, kterých se zúčastnilo více než 2000 odborníků. V rámci MAKS-2019 se na externích pracovištích konala řada vědeckých akcí pořádaných instituty TsAGI, VIAM a GosNIIAS. Již potřetí se konal Euroasijský letecký kongres, který organizovali Euroasian Aerospace Cluster Partnership a vláda regionu Samara. Na akci se sešlo přes 700 delegátů.

MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO
MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO

Jeden z mála

MGM COMPRO je velmi hrdý na to, že je jednou z osmi českých společností vystavujících své výrobky na MAKS. Předvedli jsme veřejnosti naše řešení v oblasti elektrických pohonných systémů a speciální elektroniky používané v leteckém sektoru.

Vysoký zájem o naše produkty a vývojové služby je velmi silnou motivací přicházet v budoucnu s ještě pokročilejšími řešeními.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt