MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO

MAKS MOSCOW 2019

Na letišti Žukovskij se každoročně koná výstava věnovaná letectví a vesmíru. Jsme hrdí na to, že jsme jednou z osmi společností zastupujících Českou republiku.

Dechberoucí čísla o MAKS

MAKS MOSCOW je mezinárodní letecký a vesmírný salon, který se koná na letišti Zhukovsky. Letos ho navštívilo více než 500 000 vystavovatelů a hostů, včetně prezidenta Ruské federace Vladimira Putina a tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana.

Během výstavy se uskutečnilo přibližně 90 konferencí, seminářů, kulatých stolů, strategických zasedání, kterých se zúčastnilo více než 2000 odborníků. V rámci MAKS-2019 se na externích pracovištích konala řada vědeckých akcí pořádaných instituty TsAGI, VIAM a GosNIIAS. Již potřetí se konal Euroasijský letecký kongres, který organizovali Euroasian Aerospace Cluster Partnership a vláda regionu Samara. Na akci se sešlo přes 700 delegátů.

MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO
MAKS MOSCOW 2019 MGM COMPRO

Jeden z mála

MGM COMPRO je velmi hrdý na to, že je jednou z osmi českých společností vystavujících své výrobky na MAKS. Předvedli jsme veřejnosti naše řešení v oblasti elektrických pohonných systémů a speciální elektroniky používané v leteckém sektoru.

Vysoký zájem o naše produkty a vývojové služby je velmi silnou motivací přicházet v budoucnu s ještě pokročilejšími řešeními.

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell