Nová generace řadičů MV

Byly přidány dva nové typy regulátorů, HBC 50063 a HBC 280120, aby se rozšířila současná řada nejpokročilejších průmyslových regulátorů otáček HBC SERIES pro elektromotory.

Vyšší výkon, menší rozměry a nové možnosti řadičů

Řada HBC 50063 (dimenzovaná pro nepřetržitý provoz až do 500 A a 63 V) je nástupcem modelu HBC 40063. Nový design představuje výrazné snížení rozměrů a hmotnosti a výrazné zvýšení výkonu (31 kW). Přidání nových portů a funkcí zahrnuje schopnost zcela izolovat zařízení od trakční síly.

HBC 280120 (dimenzovaný pro nepřetržitý provoz až do 280 A a 120 V) je zcela nový typ řadiče navržený pro vyšší napětí a střední úroveň výkonu (33 kW). Stejně jako HBC 50063 má i tento nový porty a funkce, včetně možnosti zcela izolovat zařízení od trakční síly.

Široká škála výhod, možností a konfigurací, které nabízí řada HBS, byla přenesena do nových typů modelů. V kombinaci se schopností přizpůsobit hardware i software jsou možnosti použití těchto ovladačů prakticky neomezené.

Podívejte se na naše další produkty a aktualizace na Facebooku.

HBC controllers

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt