Nová generace řadičů MV

Byly přidány dva nové typy regulátorů, HBC 50063 a HBC 280120, aby se rozšířila současná řada nejpokročilejších průmyslových regulátorů otáček HBC SERIES pro elektromotory.

Vyšší výkon, menší rozměry a nové možnosti řadičů

Řada HBC 50063 (dimenzovaná pro nepřetržitý provoz až do 500 A a 63 V) je nástupcem modelu HBC 40063. Nový design představuje výrazné snížení rozměrů a hmotnosti a výrazné zvýšení výkonu (31 kW). Přidání nových portů a funkcí zahrnuje schopnost zcela izolovat zařízení od trakční síly.

HBC 280120 (dimenzovaný pro nepřetržitý provoz až do 280 A a 120 V) je zcela nový typ ovladače navržený pro vyšší napětí a střední úroveň výkonu (33 kW). Stejně jako HBC 50063 má i tento nový porty a funkce, včetně možnosti zcela izolovat zařízení od trakční síly.

Široká škála výhod, možností a konfigurací, které nabízí řada HBS, byla přenesena do nových typů modelů. V kombinaci se schopností přizpůsobit hardware i software jsou možnosti použití těchto ovladačů prakticky neomezené.

Podívejte se na naše další produkty a aktualizace na Facebooku.

HBC controllers

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell