Nová generace řadičů MV

Byly přidány dva nové typy regulátorů, HBC 50063 a HBC 280120, aby se rozšířila současná řada nejpokročilejších průmyslových regulátorů otáček HBC SERIES pro elektromotory.

Vyšší výkon, menší rozměry a nové možnosti řadičů

Řada HBC 50063 (dimenzovaná pro nepřetržitý provoz až do 500 A a 63 V) je nástupcem modelu HBC 40063. Nový design představuje výrazné snížení rozměrů a hmotnosti a výrazné zvýšení výkonu (31 kW). Přidání nových portů a funkcí zahrnuje schopnost zcela izolovat zařízení od trakční síly.

HBC 280120 (dimenzovaný pro nepřetržitý provoz až do 280 A a 120 V) je zcela nový typ ovladače navržený pro vyšší napětí a střední úroveň výkonu (33 kW). Stejně jako HBC 50063 má i tento nový porty a funkce, včetně možnosti zcela izolovat zařízení od trakční síly.

Široká škála výhod, možností a konfigurací, které nabízí řada HBS, byla přenesena do nových typů modelů. V kombinaci se schopností přizpůsobit hardware i software jsou možnosti použití těchto ovladačů prakticky neomezené.

Podívejte se na naše další produkty a aktualizace na Facebooku.

HBC controllers

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt