Nová generace řadičů MV

Byly přidány dva nové typy regulátorů, HBC 50063 a HBC 280120, aby se rozšířila současná řada nejpokročilejších průmyslových regulátorů otáček HBC SERIES pro elektromotory.

Vyšší výkon, menší rozměry a nové možnosti řadičů

Řada HBC 50063 (dimenzovaná pro nepřetržitý provoz až do 500 A a 63 V) je nástupcem modelu HBC 40063. Nový design představuje výrazné snížení rozměrů a hmotnosti a výrazné zvýšení výkonu (31 kW). Přidání nových portů a funkcí zahrnuje schopnost zcela izolovat zařízení od trakční síly.

HBC 280120 (dimenzovaný pro nepřetržitý provoz až do 280 A a 120 V) je zcela nový typ řadiče navržený pro vyšší napětí a střední úroveň výkonu (33 kW). Stejně jako HBC 50063 má i tento nový porty a funkce, včetně možnosti zcela izolovat zařízení od trakční síly.

Široká škála výhod, možností a konfigurací, které nabízí řada HBS, byla přenesena do nových typů modelů. V kombinaci se schopností přizpůsobit hardware i software jsou možnosti použití těchto ovladačů prakticky neomezené.

Podívejte se na naše další produkty a aktualizace na Facebooku.

HBC controllers

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt