NUNCATS a jejich 1. britské elektrické letadlo

Unikátní projekt, který se zaměřuje na pomoc ostatním v odlehlých částech Afriky, kde lidé potřebují stále více zdravotnického vybavení a lidských zdrojů. Nový elektrický dobíjecí letoun od společnosti NUNCATS může tento problém vyřešit.

Na cestě k udržitelnější společnosti musíme zvážit také možnost přizpůsobit již vybudované dopravní prostředky a pokračovat v používání jejich lepších a ekologičtějších verzí. Společnost NUNCATS pod vedením zakladatele a ředitele Tima Bridge přeměnila dříve používané spalovací letadlo a díky jeho vizi mu vdechla nový elektrifikovaný život. Ve společnosti MGM COMPRO jsme rádi, že můžeme být součástí skutečného příběhu, který má potenciál pomoci lidem v odlehlých oblastech světa, a kterým můžeme přinést šanci na lepší život.

Nuncats "skyjeep"
Nuncats ‘Skyjeep’

NUNCATS = Non Unnecessary Novelty Community Air Transport System

NUNCATS a projekt „Skyjeep“ si klade za cíl zajistit levnou a udržitelnou dopravu pro doručování lékařů, učitelů a zdravotnického materiálu do odlehlých komunit v Africe, kde jsou silnice v dezolátním stavu, ale je tam dostatek slunečního svitu pro dobíjení budoucích elektrifikovaných letadel za pomoci solárních panelů. NUNCATS doufá, že „Skyjeep“ bude stejně úspěšný a udělá pro leteckou dopravu to, co jeho jmenovec „Jeep“ udělal pro válečnou silniční dopravu.

Tim a jeho nový přístup k udržitelné venkovské dopravě

Tim a jeho tým jsou velmi chytří a nejenže je elektrifikované letadlo skvělým plánem, ale celá myšlenka technologie solárního nabíjení jej posouvá na další úroveň. Společnost NUNCATS také přišla s vůbec prvním hangárem pro solární nabíjení letadel v Evropě, který se nachází na letišti Old Buckingham, a plánuje se rozšíření těchto hangárů do míst, kde budou potřeba.

S radostí jsme projektu dodali náš bateriový systém, který je vždy přizpůsoben potřebám zákazníka. Na základě požadavků zákazníka může tým MGM COMPRO poskytnout optimální řešení s rovnováhou mezi hustotou energie a „C-rate“ přinášející nejlepší možný poměr velikosti a hmotnosti k dodávanému výkonu.

Solární nabíjecí stanice

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt