NUNCATS a jejich 1. britské elektrické letadlo

Unikátní projekt, který se zaměřuje na pomoc ostatním v odlehlých částech Afriky, kde lidé potřebují stále více zdravotnického vybavení a lidských zdrojů. Nový elektrický dobíjecí letoun od společnosti NUNCATS může tento problém vyřešit.

Na cestě k udržitelnější společnosti musíme zvážit také možnost přizpůsobit již vybudované dopravní prostředky a pokračovat v používání jejich lepších a ekologičtějších verzí. Společnost NUNCATS pod vedením zakladatele a ředitele Tima Bridge přeměnila dříve používané spalovací letadlo a díky jeho vizi mu vdechla nový elektrifikovaný život. Ve společnosti MGM COMPRO jsme rádi, že můžeme být součástí skutečného příběhu, který má potenciál pomoci lidem v odlehlých oblastech světa, a kterým můžeme přinést šanci na lepší život.

Nuncats "skyjeep"
Nuncats ‘Skyjeep’

NUNCATS = Non Unnecessary Novelty Community Air Transport System

NUNCATS a projekt „Skyjeep“ si klade za cíl zajistit levnou a udržitelnou dopravu pro doručování lékařů, učitelů a zdravotnického materiálu do odlehlých komunit v Africe, kde jsou silnice v dezolátním stavu, ale je tam dostatek slunečního svitu pro dobíjení budoucích elektrifikovaných letadel za pomoci solárních panelů. NUNCATS doufá, že „Skyjeep“ bude stejně úspěšný a udělá pro leteckou dopravu to, co jeho jmenovec „Jeep“ udělal pro válečnou silniční dopravu.

Tim a jeho nový přístup k udržitelné venkovské dopravě

Tim a jeho tým jsou velmi chytří a nejenže je elektrifikované letadlo skvělým plánem, ale celá myšlenka technologie solárního nabíjení jej posouvá na další úroveň. Společnost NUNCATS také přišla s vůbec prvním hangárem pro solární nabíjení letadel v Evropě, který se nachází na letišti Old Buckingham, a plánuje se rozšíření těchto hangárů do míst, kde budou potřeba.

S radostí jsme projektu dodali náš bateriový systém, který je vždy přizpůsoben potřebám zákazníka. Na základě požadavků zákazníka může tým MGM COMPRO poskytnout optimální řešení s rovnováhou mezi hustotou energie a „C-rate“ přinášející nejlepší možný poměr velikosti a hmotnosti k dodávanému výkonu.

Solární nabíjecí stanice

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt