lampuga Jetsurf cooperation MGM COMPRO

Partnerství s Lampugou: je to oficiální

Lampuga je výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl. Lampugův tah Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP! Tato…

Lampuga je výrobcem naprosto úžasné hračky do vody – tryskového surfového prkna s elektrickým pohonem. S touto vzácností si můžete užít spoustu zábavy! Lampuga na první pohled téměř vypadá jako obyčejný surf, ale bližší pohled má obrovský rozdíl.

Lampugův tah

Nemůžete přehlédnout proudový motor, který poskytuje neuvěřitelných 15 HP! Tato úžasná síla se promění v předávání tahu vpřed max. rychlost 32 mph. Bláznovství, že? Ale zajímavosti pokračují! Můžete použít velmi slušný dosah 12,5 mil, který zajišťují lithiové baterie s dobou trvání 35 minut. Můžete je dobít za 60 minut pomocí běžné zásuvky 230V a pokračovat ve skvělé zábavě na vodě.

Kontrolu zajišťuje volant, který nese plynový pedál. Je připevněn k přídi desky a poskytuje bezpečné připojení. Jízda na této tryskové desce je tak plynulá a hbitá, že si ji užije každý!

Jsme rádi, že MGM COMPRO ESCs hrají velmi důležitou roli při poskytování takové skvělé zábavy. Přejeme také mnoho úspěchů projektu Lampuga!


Podívejte se na čistý požitek z vody ve videu níže!

Další informace najdete na webových stránkách společnosti Lampuga

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell