Partnerství s GP Gliders

Rádi bychom vám představili našeho nového obchodního partnera, společnost GP GLIDERS – velmi progresivního polského výrobce letadel.

Po nějaké době vyladění technických detailů dosáhlo MGM COMPRO obrovského pokroku ve spolupráci s GP GLIDERS. Hlavním cílem společného vývoje je poskytnout trhu komplexní elektrické pohonné systémy pro 2 řady kluzáků, které spadají do kategorie s rozpětím křídel až 13,5 metrů.

Mluvíme o řadách GP 12 FLEX, GP 14 VELO z produktového portfolia našeho partnera.

Technologie použitá v GP GLIDER 14 VELO electric

Podívejte se na video z testování elektrické pohonné jednotky GP 14 VELO.

GP 15 JETA – Vývoj budoucího elektrického kluzáku

Jsme opravdu rádi, žeGP GLIDERS sdílejí stejnou filozofii s MGM COMPRO: „Vývoj by se nikdy neměl zastavit a je třeba na něm intenzivně pracovat.“

Proto naše společnosti také úzce spolupracují na projektu budoucího elektrického kluzáku s názvem GP 15 JETA (rozpětí křídel 15 m). Očekávaným datem prvního letu je léto 2018 a společnost MGM COMPRO je hrdým vývojářem a dodavatelem celého elektrického pohonného systému.

Zůstaňte s námi v kontaktu, budeme vás o tomto projektu informovat!

Další informace o tomto projektu najdete na jejich oficiálních webových stránkách.

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt