Partnerství s GP Gliders

Rádi bychom vám představili našeho nového obchodního partnera, společnost GP GLIDERS – velmi progresivního polského výrobce letadel.

Po nějaké době vyladění technických detailů dosáhlo MGM COMPRO obrovského pokroku ve spolupráci s GP GLIDERS. Hlavním cílem společného vývoje je poskytnout trhu komplexní elektrické pohonné systémy pro 2 řady kluzáků, které spadají do kategorie s rozpětím křídel až 13,5 metrů.

Mluvíme o řadách GP 12 FLEX, GP 14 VELO z produktového portfolia našeho partnera.

Technologie použitá v GP GLIDER 14 VELO electric

Podívejte se na video z testování elektrické pohonné jednotky GP 14 VELO.

GP 15 JETA – Vývoj budoucího elektrického kluzáku

Jsme opravdu rádi, žeGP GLIDERS sdílejí stejnou filozofii s MGM COMPRO: „Vývoj by se nikdy neměl zastavit a je třeba na něm intenzivně pracovat.“

Proto naše společnosti také úzce spolupracují na projektu budoucího elektrického kluzáku s názvem GP 15 JETA (rozpětí křídel 15 m). Očekávaným datem prvního letu je léto 2018 a společnost MGM COMPRO je hrdým vývojářem a dodavatelem celého elektrického pohonného systému.

Zůstaňte s námi v kontaktu, budeme vás o tomto projektu informovat!

Další informace o tomto projektu najdete na jejich oficiálních webových stránkách.

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt