Partnerství s GP Gliders

Rádi bychom vám představili našeho nového obchodního partnera, společnost GP GLIDERS – velmi progresivního polského výrobce letadel.

Po nějaké době vyladění technických detailů dosáhlo MGM COMPRO obrovského pokroku ve spolupráci s GP GLIDERS. Hlavním cílem společného vývoje je poskytnout trhu komplexní elektrické pohonné systémy pro 2 řady kluzáků, které spadají do kategorie s rozpětím křídel až 13,5 metrů.

Mluvíme o řadách GP 12 FLEX, GP 14 VELO z produktového portfolia našeho partnera.

Technologie použitá v GP GLIDER 14 VELO electric

Podívejte se na video z testování elektrické pohonné jednotky GP 14 VELO.

GP 15 JETA – Vývoj budoucího elektrického kluzáku

Jsme opravdu rádi, žeGP GLIDERS sdílejí stejnou filozofii s MGM COMPRO: „Vývoj by se nikdy neměl zastavit a je třeba na něm intenzivně pracovat.“

Proto naše společnosti také úzce spolupracují na projektu budoucího elektrického kluzáku s názvem GP 15 JETA (rozpětí křídel 15 m). Očekávaným datem prvního letu je léto 2018 a společnost MGM COMPRO je hrdým vývojářem a dodavatelem celého elektrického pohonného systému.

Zůstaňte s námi v kontaktu, budeme vás o tomto projektu informovat!

Další informace o tomto projektu najdete na jejich oficiálních webových stránkách.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt