AIRBUS | MGM COMPRO

Spolupráce se společností Airbus Group

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vývoje zcela nového elektrického letadla s názvem E-Fan. Tato spolupráce se společností Airbus Group je dalším velkým úspěchem našeho týmu v oblasti high-tech inovací.

S čím přišel Airbus?

Tento projekt je vývojem elektrického letadla Cri-Cri, které Airbus používal k testování baterií a technologií pro správu.

E-Fan se může pyšně pochlubit svou kompozitní konstrukcí, která je dlouhá 6,7 ma má rozpětí křídel 9,5 m. Když se podíváte na toto letadlo, nemůžete přehlédnout dva proudové motory, které jsou poháněny 2 elektromotory, které dávají celkový výkon 60 kW.

Motory jsou napájeny řadou 250 V Li-Pol baterií. Jsou připraveni poskytnout řadu hodinových letů a lze je dobít za stejnou dobu. Z bezpečnostních důvodů je zde také záložní baterie umožňující nouzové přistání.

Průmyslové regulátory MGM COMPRO jsou součástí systému řízení energie E-FADEC, což je zásadní technologie pro provoz celého elektrického systému.Průmyslové regulátory MGM COMPRO jsou součástí systému řízení energie E-FADEC, což je zásadní technologie pro provoz celého elektrického systému. Tato klíčová technologie automaticky zpracovává elektrické systémy letadla.

Věříme, že naše spolupráce pomůže přijít s dalšími skvělými úspěchy!

Podívejte se na video níže z prvního veřejného letu projektu E-Fan

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt