AIRBUS | MGM COMPRO

Spolupráce se společností Airbus Group

Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí vývoje zcela nového elektrického letadla s názvem E-Fan. Tato spolupráce se společností Airbus Group je dalším velkým úspěchem našeho týmu v oblasti high-tech inovací.

S čím přišel Airbus?

Tento projekt je vývojem elektrického letadla Cri-Cri, které Airbus používal k testování baterií a technologií pro správu.

E-Fan se může pyšně pochlubit svou kompozitní konstrukcí, která je dlouhá 6,7 ma má rozpětí křídel 9,5 m. Když se podíváte na toto letadlo, nemůžete přehlédnout dva proudové motory, které jsou poháněny 2 elektromotory, které dávají celkový výkon 60 kW.

Motory jsou napájeny řadou 250 V Li-Pol baterií. Jsou připraveni poskytnout řadu hodinových letů a lze je dobít za stejnou dobu. Z bezpečnostních důvodů je zde také záložní baterie umožňující nouzové přistání.

Průmyslové regulátory MGM COMPRO jsou součástí systému řízení energie E-FADEC, což je zásadní technologie pro provoz celého elektrického systému.Průmyslové regulátory MGM COMPRO jsou součástí systému řízení energie E-FADEC, což je zásadní technologie pro provoz celého elektrického systému. Tato klíčová technologie automaticky zpracovává elektrické systémy letadla.

Věříme, že naše spolupráce pomůže přijít s dalšími skvělými úspěchy!

Podívejte se na video níže z prvního veřejného letu projektu E-Fan

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt