electra aero cooperation with MGM COMPRO

UDRŽITELNÉ MĚSTSKÉ ELECTRA AERO

Electra Aero je fantastický projekt letadla eSTOL. Bude to bezpečné, čisté, cenově dostupné a zábavné. MGM COMPRO je hrdý na to, že může být jeho součástí. Podívejme se, jak to funguje a vypadá!

ELEKTRICKÝ, VELMI KRÁTKÝ VZLET

Electra Aero je letadlo nové generace. S tímto letadlem budete schopní přepravit ještě více nákladu a lidí než kdy dříve. Náš partner se snaží stavět čistá, tichá a hybridně elektrická letadla. Jejich vizí je používat je na malých drahách v městských oblastech.

electra aero cooperation with MGM COMPRO

4 SVOBODY BUDOUCÍ LETECKÉ MOBILITY

  1. Žádné přistávací dráhy

Tento eSTOL (ultra krátký vzlet a přistání) je schopen přistávat z malých míst (jsou zapotřebí ultra krátké dráhy), jako jsou fotbalová hřiště, střechy, parkoviště a mnoho dalších. Díky tomu nejsou nutné žádné přistávací dráhy a využití tohoto letadla se rozšiřuje.

  1. Žádné davy

Vzhledem k tomu, se jedná o hybridní elektrický letoun, jsou jeho možnosti využití široké. Jako plus nabízí čistý, rychlý a hlavně bezcestní způsob přepravy osob a nákladu do konečných destinací. Nezáleží na tom, jestli se jedná o rychlou městskou cestu během dopravní špičky nebo dlouhé regionální cesty, Electra Aero je vždy připravena k použití.

  1. Žádné nabíjení

Electra Aero má vestavěnou baterii, která se nabíjí během letu. To znamená, že na nabíjení nemusíte čekat na zemi.

  1. Žádný hluk

Elektrický pohonný systém, který společnost MGM COMPRO dodala společnosti Electra Aero, vás dostane do vašeho konečného cíle, aniž byste byli hluční.

electra aero cooperation with MGM COMPRO

MGM COMPRO SPLNILO NÁROČNÉ POŽADAVKY ELECTRA AERO

Projekt Electra Aero vyžadoval velmi složitá řešení. Poskytujeme několik důležitých komponentů, jako jsou naše elektrické motory REB50a RET60 a náš vysokonapěťový ovladač motoru.

Chcete-li se o tomto projektu dozvědět více, doporučujeme vám přečíst si tento článek nebo navštívit jejich oficiální web.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt