Vertikální letová výstava a konference 2019

V září se MGM COMPRO zúčastnilo Vertical Flight Expo & Conference 2019, největší evropské výstavy vertikálních letů.

Jeden z největších

Největší evropská vertikální letová výstava – Vertical Flight Expo & Conference, dříve známá jako Helitech International, měla otevřít své brány od 5. do 7. listopadu, nabízející mezinárodním operátorům šanci držet krok s nejnovějšími trendy v oboru a získávat nejnovější technologie pro své vertikální letové mise. Akce se vrátila ve spolupráci s Britskou asociací vrtulníků (BHA) pod novou maskou a poprvé se přesunula do světově proslulého leteckého uzlu Farnborough International.

Společnost Vertical Flight Expo, která je proslulá svým zasvěceným konferenčním programem, přivítala mnoho předních myšlenkových lídrů v oboru, aby se podělili o své znalosti témat, včetně nejnovějších tržních trendů, operací UAV-Helicopter, hasičských zásahů a misí SAR, jakož i aktualizací předpisů.

vertical flight expo & conference 2019 MGM COMPRO

Elektrické letectví už není pro průkopníky

V naší prezentaci leteckým odborníkům z celého světa jsme se pokusili zaměřit na hlavní témata našeho podnikání; pevně věříme v řešení elektrického letectví, jako jsou aplikace e-VTOL. Cílová skupina byla velmi vnímavá k našemu poselství a diskuse po naší prezentaci byla také velmi pútavá.

Jsme vděční za to, že jsme jedním z průkopníků elektrického letectví propagujících toto odvětví průmyslu a můžeme určitě říci, že elektrické letectví už není tématem budoucnosti. Stává se jedním z nejdiskutovanějších témat tohoto odvětví a jsme opravdu rádi, že můžeme být jeho součástí.

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell