vita inclinata MGM COMPRO

VITA INCLINATA dokončila počáteční lety pro americkou armádu

Jeden z našich prominentních partnerů – Vita Inclinata – úspěšně dokončil počáteční letové zkoušky pro armádu USA. A jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí.

Stabilizace nákladu vrtulníku se stala jedním z nejdůležitějších témat nejen americké armády a oceňujeme, že se snaží tento problém překonat.

vita inclinata MGM COMPRO

Úspěch Vita Inclinata

Systém stability zátěže – Litter Attachment – vyrobený naším partnerem Vita Inclinata Technologies dokončil počáteční bojové zkoušky ve Fort Collins. Jsme opravdu hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu: pomohli jsme dodávat tomuto projektu různé komponenty a jsme připraveni pokračovat v podpoře tohoto důležitého projektu.

„Systém, který byl dnes testován, ukazuje letmý pohled na to, co může samo-stabilizující se záchranné nosítka poskytnout komunitě první pomoci: ruce pryč, jednoduchá, bezpečná a efektivní extrakce v nebezpečných prostředích. Tato demonstrace je však jen začátek. Do budoucna zdokonalujeme řešení snížením velikosti a hmotnosti při současném posílení schopnosti autonomní stabilizace. “ CTO společnosti Vita Inclinata, řekl Derek Sikora.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt