vita inclinata MGM COMPRO

VITA INCLINATA dokončila počáteční lety pro americkou armádu

Jeden z našich prominentních partnerů – Vita Inclinata – úspěšně dokončil počáteční letové zkoušky pro armádu USA. A jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí.

Stabilizace nákladu vrtulníku se stala jedním z nejdůležitějších témat nejen americké armády a oceňujeme, že se snaží tento problém překonat.

vita inclinata MGM COMPRO

Úspěch Vita Inclinata

Systém stability zátěže – Litter Attachment – vyrobený naším partnerem Vita Inclinata Technologies dokončil počáteční bojové zkoušky ve Fort Collins. Jsme opravdu hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu: pomohli jsme dodávat tomuto projektu různé komponenty a jsme připraveni pokračovat v podpoře tohoto důležitého projektu.

„Systém, který byl dnes testován, ukazuje letmý pohled na to, co může samo-stabilizující se záchranné nosítka poskytnout komunitě první pomoci: ruce pryč, jednoduchá, bezpečná a efektivní extrakce v nebezpečných prostředích. Tato demonstrace je však jen začátek. Do budoucna zdokonalujeme řešení snížením velikosti a hmotnosti při současném posílení schopnosti autonomní stabilizace. “ CTO společnosti Vita Inclinata, řekl Derek Sikora.

Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt