vita inclinata MGM COMPRO

VITA INCLINATA dokončila počáteční lety pro americkou armádu

Jeden z našich prominentních partnerů – Vita Inclinata – úspěšně dokončil počáteční letové zkoušky pro armádu USA. A jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí.

Stabilizace nákladu vrtulníku se stala jedním z nejdůležitějších témat nejen americké armády a oceňujeme, že se snaží tento problém překonat.

vita inclinata MGM COMPRO

Úspěch Vita Inclinata

Systém stability zátěže – Litter Attachment – vyrobený naším partnerem Vita Inclinata Technologies dokončil počáteční bojové zkoušky ve Fort Collins. Jsme opravdu hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu: pomohli jsme dodávat tomuto projektu různé komponenty a jsme připraveni pokračovat v podpoře tohoto důležitého projektu.

„Systém, který byl dnes testován, ukazuje letmý pohled na to, co může samo-stabilizující se záchranné nosítka poskytnout komunitě první pomoci: ruce pryč, jednoduchá, bezpečná a efektivní extrakce v nebezpečných prostředích. Tato demonstrace je však jen začátek. Do budoucna zdokonalujeme řešení snížením velikosti a hmotnosti při současném posílení schopnosti autonomní stabilizace. “ CTO společnosti Vita Inclinata, řekl Derek Sikora.

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell