vita inclinata MGM COMPRO

VITA INCLINATA dokončila počáteční lety pro americkou armádu

Jeden z našich prominentních partnerů – Vita Inclinata – úspěšně dokončil počáteční letové zkoušky pro armádu USA. A jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí.

Stabilizace nákladu vrtulníku se stala jedním z nejdůležitějších témat nejen americké armády a oceňujeme, že se snaží tento problém překonat.

vita inclinata MGM COMPRO

Úspěch Vita Inclinata

Systém stability zátěže – Litter Attachment – vyrobený naším partnerem Vita Inclinata Technologies dokončil počáteční bojové zkoušky ve Fort Collins. Jsme opravdu hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu: pomohli jsme dodávat tomuto projektu různé komponenty a jsme připraveni pokračovat v podpoře tohoto důležitého projektu.

„Systém, který byl dnes testován, ukazuje letmý pohled na to, co může samo-stabilizující se záchranné nosítka poskytnout komunitě první pomoci: ruce pryč, jednoduchá, bezpečná a efektivní extrakce v nebezpečných prostředích. Tato demonstrace je však jen začátek. Do budoucna zdokonalujeme řešení snížením velikosti a hmotnosti při současném posílení schopnosti autonomní stabilizace. “ CTO společnosti Vita Inclinata, řekl Derek Sikora.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt