vita inclinata MGM COMPRO

VITA INCLINATA dokončila počáteční lety pro americkou armádu

Jeden z našich prominentních partnerů – Vita Inclinata – úspěšně dokončil počáteční letové zkoušky pro armádu USA. A jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí.

Stabilizace nákladu vrtulníku se stala jedním z nejdůležitějších témat nejen americké armády a oceňujeme, že se snaží tento problém překonat.

vita inclinata MGM COMPRO

Úspěch Vita Inclinata

Systém stability zátěže – Litter Attachment – vyrobený naším partnerem Vita Inclinata Technologies dokončil počáteční bojové zkoušky ve Fort Collins. Jsme opravdu hrdí na to, že můžeme být součástí tohoto procesu: pomohli jsme dodávat tomuto projektu různé komponenty a jsme připraveni pokračovat v podpoře tohoto důležitého projektu.

„Systém, který byl dnes testován, ukazuje letmý pohled na to, co může samo-stabilizující se záchranné nosítka poskytnout komunitě první pomoci: ruce pryč, jednoduchá, bezpečná a efektivní extrakce v nebezpečných prostředích. Tato demonstrace je však jen začátek. Do budoucna zdokonalujeme řešení snížením velikosti a hmotnosti při současném posílení schopnosti autonomní stabilizace. “ CTO společnosti Vita Inclinata, řekl Derek Sikora.

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt