Naše regulátory používají nejpokročilejší algoritmy k řízení a zabezpečení Vašeho motoru. Vyznačují se působivým výkonem, malými rozměry a nízkou hmotností

Široké spektrum funkcí a možností

Naše High Voltage HBC HV regulátory nabízejí řadu inovativních funkcí, možností řízení, nastavení a spolupráce s PC. Samozřejmostí je i real-time monitoring a záznam dat z provozu. Vedle excelentního řízení motoru zajišťují i jedinečný management a ochranu baterií. Aktivní bezpečnostní prvky, rozšířené o funkci Emergency Stop, činí provoz ještě bezpečnější. Jedná se o zcela unikátní vlastnost neocenitelnou především v elektrických vozidlech, která umožnuje odpojení trakční baterie za běhu motoru. Regulátory vyrábíme v různých provedeních a nabízíme možnosti chlazení jak vzduchem (včetně venitlátorů), tak kapalinou. V této kategorii jsou všechny typy galvanicky oddělené. Možnost úprav HW i SW na základě specifikace a potřeb zákazníka dělá z těchto regulátorů velmi efektivní prvek pro široké spektrum použití.

Technologie řídící inovace

Možnosti aplikace jsou velmi široké – od největších EV (elektrická letadla, automobily, lodě, motorky, UAV, atd.) po nejrůznější aplikace kde jsou potřeba vysoké výkony, minimální rozměry a hmotnost, společně s vysokou spolehlivostí, kvalitou a úrovní managementu pohonné jednotky.

Tato řada regulátorů vyniká jedinečným poměrem rozměru a váhy k dosahovaným výkonům. Nabízí snadnou implementaci do pohonného systému i následné nastavení.

Funkce rozšiřující možnosti

Samozřejmostí pro všechny regulátory MGM COMPRO je ucelené spektrum možností nastavování, diagnostiky a spolupráce s PC (vč. monitoringu v reálném čase) i záznam dat z provozu v téměř neomezené délce. Jsou uživatelsky HW i SW konfigurovatelné, což je velkou předností. Znamená to, že jejich přizpůsobivost požadavkům zákazníka je velmi vysoká. Jako celá řada HBC poskytují vyspělý management řízení a péči elektromotoru i bateriím, a to díky možnosti aktivní spolupráce se systémy BMS. Možnosti nastavení, funkcí, řízení i ovládání zahrnují široké spektrum potřeb průmyslového použití. Některé typy disponují možností galvanického oddělení trakčního napětí.

Řada výhod pro Váš projekt

Vysoké výkony, kompaktní rozměry i váha činí z těchto regulátorů perfektní volbu pro elektrická letadla, automobily, paraglidy (se speciální, FW), lodě, elektrické tříkolky, dmychadlové pohonné systémy a další průmyslová použití.

Vynikající ve své třídě

Samozřejmostí Low Voltage HSBC LV řady našich regulátorů je plná spolupráce s PC včetně monitoringu v reálném čase i záznam dat z provozu v prakticky neomezené délce. Stejně jako regulátory HBC disponuje i řada HSBC širokým spektrem režimů řízení, ovládání, možností nastavení a dalších unikátních vlastností.

Tato řada regulátorů je vhodná i pro aplikace s požadavky na extrémně vysoké otáčky elektromotoru (až 250 000 rpm). Nabízejí rozmanité možnosti designu provedení i chlazení (vzduchem, ventilátorem či vodou).

Široké pole působnosti

Regulátory jsou snadno hardwarově i softwarově konfigurovatelné, takže umožňují snadné přizpůsobení požadavkům zákazníka pro nejrůznější použití. Své uplatnění najdou například v pohonech olejových čerpadel, navijáků, pojezdů, manipulátorů, robotů a mnoha dalších aplikacích.

Design a způsob montáže se liší od regulátorů řady HSBC, což rozšiřuje možnosti aplikace a integrace i v projektech, kde není k montáži příliš prostoru.

Splňuje nejtvrdší nároky

Jako všechny regulátory MGM COMPRO je HBC řada perfektně použitelná i v případech potřeby velmi vysokých otáček (až 250 000 rpm). Široká nabídka možností nastavení, parametrů, jedinečných funkcí i možností spolupráce s PC je samozřejmostí u všech regulátorů MGM COMPRO, stejně jako záznam dat z provozu a real-time monitoring. Nabízí různé možnosti provedení i chlazení.

Vystačí s malým prostorem, plní velké úkoly

Prostorová nenáročnost řešení společně s vysokými výkony z těchto regulátorů činí ideální prvek pro elektrokola, skútry, navijáky, robotické systémy, výrobní linky, létající objekty (UAV, multikoptéry, …) a další aplikace.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS