EUROSATORY 2022

EUROSATORY 2022

Společnost MGM COMPRO znovu navštívila veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2022 v Paříži, kde jsme s partnery debatovaly nad novinkami tohoto průmyslového odvětví.

MGM COMPRO se opět zúčastnila největšího evropského vojenského veletrhu EUROSATORY 2022. Tato akce se koná každé dva roky a naše společnost je na ní vždy přítomna, aby se seznámila s novinkami v oblasti vojenských technologií a setkala se s našimi zákazníky a partnery.


Letošní ročník přinesl mnoho novinek a změn. Důraz byl kladen na využití taktických autonomních bezpilotních letounů,které se v současných konfliktech ukázaly jako velmi účinné. Drony se většinou používají k mapování, ale představeny byly i větší typy, které jsou schopny dopravovat náklad na konkrétní místo a plnit i další úkoly.


Doporučené články

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

SME ASSEMBLY 2022

SME ASSEMBLY 2022

Inovace, rozvoj a vzájemná podpora jsou věci, které letošní SME Assembly nabídlo. MGM COMPRO bylo součástí a mohlo přiblížit náš pohled na svět elektromobylity.

Electronica 2022

Electronica 2022

V listopadu využilo MGM COMPRO příležitosti být součástí veletrhu Electronica 2022 – mezinárodní události věnované elektronickým komponentům.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt