X-Sun Drones prototyp ukázka MGM COMPRO spolupráce

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

Kdo je X-Sun? I když by vám jejich název asi nic nenapověděl, tato společnost nabízí autonomní létající stroje. Jejich SolarXOne je vůbec prvním energeticky nezávislým dronem. Tento dron je dokonce možné činit vlastní rozhodnutí. Tato společnost přišla s inovací – vytvořila dron pro automatizované mise pro posílení vašich aktivit. Zní to dobře, že? Pojďme si o tom říct více.

Design tohoto dronu je poměrně specifický. Skládá se ze 3 typů kvality a každý z nich je specifický a velmi důležitý pro správné fungování tohoto dronu.

X-Sun Drones prototyp ukázka MGM COMPRO spolupráce
  • Aerodynamický design

Tato konstrukce je zodpovědná za maximální množství sluneční energie zachycené povrchem článku, aby byl dron energeticky nezávislý. Díky tomu má velmi dobré aerodynamické výkony.

  • Návrh komunikace

Kombinace nejnovější celulární a satelitní technologie je pro dron tou nejlepší volbou, která vám poskytne nejlepší spojení mezi dronem a řídicím centrem a přitom bude bezpečné a trvalé.

  • Návrh napájení

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

SPOLUPRÁCE MEZI MGM COMPRO A X-SUN

Jejich dron má lehkou a odolnou konstrukci díky nejnovějším výrobním inovacím. Nabízí také ultra výkonný systém, který vám dává možnost konfigurovat jej tak, jak chcete, a také automatizaci všech fází letu dronu. To vše vám přináší flexibilitu pro splnění celosvětových předpisů pro lety s drony a maximální bezpečnost. Použití AI (umělá inteligence) mu umožňuje být neustále ve střehu.

Pro tento plně elektrický systém poskytla společnost MGM COMPRO regulátory motorů. Abych byl konkrétní, byl to náš regulátor motoru HBCi10063 a HBCi20063, který poskytuje nejlepší možnou kvalitu. Jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí a držíme jim palce, ať se jim daří.

Chcete -li se dozvědět více o jejich projektu, podívejte se na X-SUN webové stránky.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt