senasa

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

V říjnu MGM COMPRO navštívilo španělskou společnost SENASA, která má několik sekcí zabývajících se různými aspekty letectví. Společně jsme vedli velmi přínosný rozhovor o tom, jak bychom mohli v budoucnu spolupracovat.

Minulý týden byl pro společnost MGM COMPRO plný novinek a zajímavých jednání. Nějaký čas jsme strávili se španělskou společností SENASA, která má několik sekcí zabývajících se různými aspekty letectví. Jako státní podnik poskytuje SENASA mimo jiné služby v oblasti údržby a provozu letadel.

Údržba letadel se provádí v mnoha zařízeních, které společnost SENASA vlastní. Naši zástupci se vydali do prvního z nich, tzv. středisko CEMASS na letecké základně Matacán (Salamanca), kde SENASA provádí údržbu pilotní školy Adventia, letounů C-90 letectva a dalších klientů. Letecké provozní služby jsou zodpovědné za pomoc různým veřejným a komerčním organizacím při leteckých činnostech a provozu letadel.

SENASA & MGM COMPRO

Celá diskuse mezi našimi organizacemi byla velmi přínosná a my jsme společnosti SENASA za spolupráci velice vděční. Rádi bychom také poděkovali místním vládním orgánům za uspořádání diskuse, během níž jsme diskutovali o možné spolupráci v projektech rozvoje elektrifikace a využití alternativních pohonů využívajících vodík nebo palivové články.

Doporučené články

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

IDET 2023

IDET 2023

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. 17 ročník se uskutečnil v květnu na brněnském výstavišti a MGM Compro jej také navštívilo.

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt