AERO Friedrichshafen 2016

Duben je pro MGM COMPRO již klasicky ve znamení velké akce – světově proslulého veletrhu AERO v německém Friedrichshafenu.

Letošní AERO vyšlo na datum od 20. do 23. dubna, zúčastnilo se jej přes 600 vystavovatelů a veletržní haly navštívilo takřka 31 tisíc návštěvníků. Jsme rádi, že spousta z nich navštívila i naše prostory, kde se zajímali o špičkové technologie MGM COMPRO. O tom svědčí i to, v jaké rychlosti se jen zaprášilo po našich propagačních materiálech.

Návštěvníci stánku MGM COMPRO

Velký zájem o komplexní pohonné systémy

MGM COMPRO vystavovalo, tak jako každý rok,v hale určené pro elektro létání. Návštěvníci oceňovali, kromě špičkových parametrů našich produktů, i léta praxe a zejména množství projektů z celého světa, na kterých se MGM COMPRO podílí. Představili jsme nejen komplexní elektrické pohonné systémy určené pro kluzáky, elektrická letadla, tříkolky (trike) a paraglidy, ale samozřejmě i špičkové regulátory otáček.

Pohonný systém pro motor o výkonu 45 kW s bateriemi LiFePol

Návštěvníky jsme seznámili i s velkou variabilitou v rámci nabídky bateriových akupaků a jejich Battery Management Systems. Již tradičně slavily úspěch BLDC motory (1 kW-80 kW) a v neposlední řadě i nabíječe pro bateriové systémy.

Tím největším lákadlem byly bezesporu naše komplexní „Ready to Fly„ Electric Propulsion Systems (elektrické pohonné systémy připraveny k letu), které MGM COMPRO nabízí v kategorii od 8 do 33 kW. Tyto systémy jsou díky osazení konektorů velmi snadné pro zapojení a zprovoznění. Jejich další velkou výhodou je splnění normy IP67 - kompletní odolnost proti prachu, ochrana proti ponoření do vody (ponoření na 30 minut do hloubky 1 metr).

Electric Propulsion System Ready to Fly MGM COMPRO

Trend v elektro létání pokračuje

Touha po přestavbách na elektrické pohonné systémy se rok od roku zvětšuje a důkazem jsou právě velké veletrhy, jako je ten ve Friedrichshafenu. MGM COMPRO jde tomuto trendu naproti a nabízí svým partnerům řešení šitá na míru přímo jejich potřebám, jak v oblasti jednotlivých elektrotechnických komponentů, tak i komplexních pohonných systémů.

Elektro létání je budoucnost a my jsme hrdí, že ji pomáháme tvořit.

Stánek MGM COMPRO na veletrhu AERO 2016