Partnerství s Ruppert Composite

Je nám velkým potěšením informovat vás o nově uzavřeném partnerství s firmou Ruppert Composite.


Náš nový partner, velmi uznávaná švýcarská firma Ruppert Composite Gmbh, která působí na trhu již od roku 1976, se specializuje zejména na produkci lehkých nestandardizovaných konstrukcí v oborech jako letecký a automobilový průmysl či medicínské technologie.

Ve spolupráci s našim partnerem jsme dosáhli značného úspěchu při vývoji speciálního elektrického pohonného systému (průmyslové regulároty otáček, elektromotory Rotex Electric, akupaky, speciální "airborne" BMS, průmyslové nabíječe) ušitého na míru pro legendární kluzák Archaeopteryx.

Jsme velmi hrdí na to, že jsme se stali exkluzivním dodavatelem kompletního elektrického systému pro pohon letadla s originálním názvem Electeryx, který umožňuje start stroje bez cizí pomoci i ze zcela rovných ploch, což značně zvyšuje jeho již tak velmi vysokou všestrannost.

Kreativní řešení technologických výzev, společný výzkum a vývoj dalších, ještě propracovanějších komplexních systémů pro plně elektrická letadla je tím, co nás žene neustále kupředu.

O dalších úspěších MGM Compro v leteckém průmyslu vás budeme brzy informovat!

Čtěte více

Technologie MGM COMPRO v letounu Achaeopteryx Electeryx

Archaeopteryx Electric "Electeryx" from Ruppert Composite on Vimeo.