Proudový E-Wakeboard

Zní to neuvěřitelně, ale wakeboardy s proudovým pohonem zaznamenávají v poslední době opravdový boom. Podívejte se spolu s námi na produkt našeho nového partnera, kterým je švédská firma Radinn AB.

Když se sejde tým mladých lidí se spoustou inovativních nápadů a velmi slušným technickým vzděláním, vznikají takto zajímavé projekty, které na první pohled ohromí snad každého. Nejedná se ovšem o nic jednoduchého z technického pohledu.

Proudový pohon, se kterým se můžete setkat třeba u vodních skútrů, musel vývojový tým našeho partnera značně zmenšit, aby se vešel do tak malého prostoru, jakým jsou útroby surfového prkna. Další velkou výzvou byly vývoj a testování elektrické soustavy spolu s hledáním vhodného regulátoru, baterií a jejich management systému (BMS), tedy zásobárny energie a mozku celého systému.

Tento stěžejní úkol splnili inženýři z Radinnu ve spolupráci s MGM COMPRO. Jsme velmi hrdí, že jsme dokázali poskytnout ve velmi krátké době takto komplexní řešení pro našeho ambiciózního partnera, o kterém v budoucnosti určitě ještě hodně uslyšíme.


Podívejte se na skvělé video s touto vodní hračkou