Zbrojní veletrh Eurosatory 2016

Ve Francii se konal armádní veletrh zaměřený na obranu a bezpečnostní systémy. MGM COMPRO si nemohlo nechat ujít příležitost navázat nové obchodní kontakty a zjistit více o nových trendech, hlavně v sektoru UAV.
Statistiky a trendy

Pro začátek nám dovolte několik statistik. Armádní veletrh se konal v Paříži ve dnech 13.-17.6.2016. Letošního ročníku se účastnilo 1572 vystavovatelů z 56 zemí. Branami areálu Villepinte Exhibition Centre prošlo přes 57 tisíc návštěvníků, což jen dokazuje významnost této akce.

Letos nás bezesporu nejvíce zaujaly moderní trendy v rámci segmentu UAV (bezpilotní letadla/drony) - ty zaznamenávají masivní rozvoj a staly se již nedílnou součástí výzbroje armád významných vojenských mocností.

Jsme rádi, že velkou pozornost na sebe strhávaly i systémy s elektrickými pohonnými jednotkami. Intenzivně pracujeme na tom, aby na dalším ročníku EUROSATORY v roce 2018 byly zastoupeny projekty, na kterých se podílí společnost MGM COMPRO.

Už teď jsme plní očekávání dalšího ročníku a novinek, který ze světa nejnovějších armádních technologií tento veletrh přinese.


Krátká videoreportáž

Podívejte se na krátké video, které zblízka ukáže, jaký EUROSATORY 2016 vlastně byl.