O společnosti

Společnost MGM COMPRO byla založena v roce 1990 a od samého počátku se zabývá vývojem a výrobou speciální elektroniky. V roce 1997 začíná jako jedna z prvních na světě s výrobou procesorových regulátorů otáček pro elektromotory. Od této chvíle se neodmyslitelně zapisuje do povědomí mnoha zákazníků po celém světě, pro které je značka MGM COMPRO synonymem kvality, špičkových parametrů, vlastností a technického řešení.

Proč spolupracovat právě s námi?

  • Náš tým je tvořen mladými techniky i zkušenými inženýry, protože věříme, že kombinace ambiciózního mládí a zkušeností je ta nejlepší cesta vpřed.
  • Inovativní myšlení a nadšení pro nové technologie je zárukou, že budete vždy o krok napřed.
  • Nemáte čas ani chuť vyhazovat Vaše prostředky experimentováním s produkty a řešeními pochybné kvality od neznámých výrobců (které v důsledku vyžadují množství ústupků a přizpůsobení, což je nakonec dělá dražšími a méně spolehlivými).
  • 30 let historie, bezpočet spokojených zákazníků a úspěšně realizovaných projektů.
  • Ekonomika Vašeho projektu je pro nás stejně důležitá jako pro Vás. Proto se vždy snažíme najít to nejlepší a nejkvalitnější řešení, které je pro Vás zároveň ekonomicky maximálně přínosné.
  • Víme, že technická podpora produktu je pro naše zákazníky velice důležitá. Proto ji poskytujeme mnoha způsoby, aby naši zákazníci dostali potřebné informace vždy, když je právě potřebují.
  • Jsme stabilní a seriózní partner, který na trhu působí řadu let.
  • Disponujeme vlastní výrobní linkou, takže v rámci výroby neplýtváme Vašimi prostředky za služby třetích stran.

 

Všechny tyto hodnoty jsou vryty do všech našich výrobků, protože po 30 letech na trhu víme, z jakého důvodu nám důvěřují  zákazníci napříč obory i kontinenty. Naše portfolio je nyní rozsáhlejší než kdykoli dřív, stejně jako naše chuť vymýšlet nové nápady, nabízet ta nejlepší řešení a pokračovat ve vedení našeho tržního segmentu.

Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS