Zakázková výroba

Zakázková řešení na míru zákazníka

Více než 20 let zkušeností s vývojem a výrobou speciální elektroniky, bezpočet úspěšně realizovaných projektů, reference mnoha spokojených zákazníků, strojový park, vysoká odbornost a kvalifikace pracovníků z nás činí ideálního partnera pro Váš projekt. Specializujeme se na vývoj a výrobu zakázkového HW i SW pro nejrůznější aplikace na základě Vašich potřeb a specifikace.

S MGM COMPRO ve Vašich službách

Když standardní řešení nemohou být použity, přichází na řadu ta zakázková. Proto našim zákazníkům nabízíme naše znalosti, zkušenosti, výrobní kapacity, moderní technologie a trendy, společně s invencí a nadšením pro nové projekty.

Přijímáme výzvy, přinášíme řešení

Pracovali jsme na projektech, pro které jsme vyvinuli a vyrobili kompletní elektroniku i software. Stejně tak i na projektech, pro které jsme vyvinuli a vyrábíme jen dílčí prvky. Od projektů pro armády, přes elektroniku a software pro výrobní linky, automaty, až po řešení pro výrobce profesionálních gastronomických zařízení a mnoho dalších. Zakázkové výrobky MGM COMPRO najdete v řadě produktů a aplikacích renomovaných výrobců a společností napříč obory.

Naše filozofie

Přinášíme řešení, která představují naplnění cílů a očekávání, měřitelný technologický i ekonomický přínos. Ať pro Vás budeme vyrábět cokoliv, můžete se vždy spolehnout, že podpis MGM COMPRO je zárukou těchto hodnot.


Zajímají Vás další podrobnosti? Zanechejte nám svou e-mailovou adresu a naši specialisté se s Vámi brzy spojí.

Fotogalerie