Reference

Najdeme pro Vás to pravé řešení

Soustředíme se na to, abychom našim zákazníkům přinášeli produkty, které bezezbytku naplní jejich očekávání, požadavky. Nové technologie, ekonomičnost, otevřenost všem potřebám klienta. Získali jsme si důvěru a realizovali bezpočet projektů pro nejrůznější zákazníky napříč obory.

Načítání … reference-airbus-group-e-fan

Airbus Group

Společně s Aero Composites Saintonge spolupracujeme na realizaci projektů skutečných elektrických letadel pro koncern Airbus Group. V rámci projektů jsme se podíleli dodávkami průmyslových regulátorů otáček motorů, baterií, nabíječek i BMS.

Načítání … Projekt Sceptor agentury NASA | MGM COMPRO

NASA

Dodáváme průmyslové regulátory HBC do výzkumného projektu americké agentury NASA. Podílíme se na vývoji nových elektrických pohonných jednotek pro letouny.

Načítání … references-mgm-compro-virgin-galactic

Virgin Galactic

Virgin Galactic, společnost zabývající se soukromými lety do vesmíru, nás oslovila pro dodávku regulátorů MGM COMPRO do svého projektu.

Načítání … reference-armady

Armády

Mezi naše zákazníky neodmyslitelně patří armády nejrůznějších zemí. Pro svou technickou vyspělost, vysokou úroveň zpracování a spolehlivost nacházejí naše produkty uplatnění v řadě armádních aplikací.

Načítání … reference-staj-formule1

Stáj Formule 1

Pro jednu ze stájí nejslavnější automobilové soutěže jsme dodávali speciální regulátory otáček, které jsou součástí systému k simulaci proudění výfukových plynů a jejich následnému využití v aerodynamice monopostu.

Načítání … reference-magna

MAGNA Closures

Průmyslové regulátory otáček MGM COMPRO HBC series jsou dodávány i nadnárodnímu koncernu MAGNA Closures.

Načítání … GP_GLIDERS

GP GLIDERS

MGM COMPRO je dodavatel komplexních elektrických pohonů pro výrobce větroňů GP GLIDERS.

Načítání … reference-vop-cz-taros-v2

VOP CZ

MGM COMPRO dodává elektrické pohonné systémy pro projekt autonomního vojenského vozidla z dílny významné zbrojařské firmy VOP CZ.

Načítání … reference-evektor

EVEKTOR

Společnost EVEKTOR je významný český výrobce civilních letadel. Pro projekt skutečného elektrického letounu jsme dodavatelem průmyslových regulátorů otáček motorů, baterií, nabíječek i BMS systémů.

Načítání … reference-lh-aviation

LH-Aviation

MGM COMPRO je dodavatelem komplexního pohonného systému (regulátory otáček HBC, speciální BMS, akupaky a průmyslové nabíječe) pro elektrický letoun z dílny LH-Aviation.

Načítání … reference-husqvarna

Husqvarna

Vývojem zakázkového hardware i software jsme se podíleli na projektu jednoho z předních světových výrobců zahradní techniky.

Načítání … reference-ruppert-composite-gmbh

Ruppert Composite GmbH

Společně se švýcarskou firmou Ruppert Composite GmbH jsme vyvinuli komplexní elektrický pohonný systém pro legendární kluzák Archaeopteryx a stali jsme se tak jeho exkluzivními dodavateli.

Načítání … reference-gambro

GAMBRO

Pro světového výrobce zdravotnických přístrojů a zařízení jsme vyvinuli a vyrobili zákaznické regulátory otáček a speciální elektroniku pro výrobní linku.

Načítání … reference-ultralightdesign-ego-trike

EGO Trike

Společnost Ultralight Design, renomovaný výrobce kompozitních letounů, osazuje svou špičkovou elektrickou tříkolku EGO TRIKE průmyslovými pohony a BMS systémy MGM COMPRO spolu s motory Rotex Electric.

Načítání … reference-radinn

Radinn

Pro švédskou firmu Radinn AB a její elektrický wakeboard s proudovým pohonem MGM COMPRO dodává průmyslové regulátory otáček, speciální BMS, akupaky a průmyslové nabíječe.

Načítání … reference-nayati

Nayati

Vyvinuli jsme kompletní hardware, software i firmware řídící elektroniky pro produktovou řadu konvektomatů jednoho z předních výrobců profesionálních gastronomických zařízení.

Načítání … reference-watt-and-sea

Watt&Sea

Mezi renomovanými odběrateli průmyslových regulátorů HBC a HSBC najdete i výrobce námořní techniky.

Načítání … reference-lemax

LEMAX

Výrobci špičkových svítilen, které používají speciální jednotky, armády, apod. jsme vyvinuli a dodáváme zakázkové elektronické součásti.

Načítání … reference-avia-propeller

AVIA PROPELLER

Průmyslové regulátory otáček pro pohon čerpadel tlakového oleje i elektroniku pro další aplikace dodáváme výrobci leteckých vrtulí a pohonných jednotek.

Načítání … reference-paracell

Paracell

Špičkové průmyslové regulátory otáček HBC SERIES se speciálním firmware pro elektrické paraglidy a kompaktní BMS systémy dodáváme i ambicióznímu výrobci paraglidů ze Španělska.

Načítání … reference-vysoke-skoly-vyzkumna-centra

Vysoké školy, výzkumná centra

Spolupracujeme s celou řadou tuzemských i zahraničních vysokých škol a výzkumných center, proto naše výrobky naleznete ve spoustě unikátních projektů.

Načítání … reference-e-glider

E-GLIDER

Dodáváme kompletní management řízení elektromotoru a baterií českému výrobci designových elektrických paraglidů.

Načítání … reference-song-aircraft-electric

SONG Electric Aircraft

Výrobce tohoto populárního plně elektrického letadla v průběhu jeho vývoje přešel na řešení MGM COMPRO v podobě průmyslových regulátorů otáček HBC, BMS systémů a elektromotorů Rotex Electric.

Načítání … reference-lampuga

Lampuga

MGM COMPRO zajišťuje dodávky průmyslových regulátorů otáček pro zajímavý projekt elektrického surfového prkna z dílny německé firmy Lampuga.