Elektrické stykače

Elektronické
stykače

Elektronické stykače MGM COMPRO představují inteligentní náhradu mechanických stykačů s neomezeným počtem cyklů, nižší hmotností, nižší spotřebou řídicího signálu, automatickou ochranou proti jiskření, inteligentními režimy řízení atd.

Naše rozsáhlé zkušenosti v oblastech návrhu, vývoje a výroby elektrických komponentů našemu týmu dovolují nabídnout naše elektronické stykače jako lepší alternativu obvyklých mechanických stykačů.

Polovodičové stykače společnosti MGM COMPRO 

  • MGM COMPRO je designér a výrobce elektrických stykačů pro stejnosměrné obvody užité v průmyslu. Ty jsou vyráběny v různých typech s rozsahem napětí až do 80V (30A) a do 150V (280A).
  • Tyto AAC moduly jsou navrženy speciálně pro připojení a odpojení komponent (regulátor, baterie a další) ve stejnosměrných obvodech.
  • Všechny typy našich stykačů využívají pokročilou funkci Automatic Antispark, která výrazně posunuje celkovou bezpečnost a ochranu obvodu.

Výhody oproti mechanickým stykačům

  • 32bitové moduly řízené procesorem MGM COMPRO AAC představují velmi výhodnou náhradu za konvenční mechanické stykače.
  • Mají výrazně nižší energetickou (proudovou) spotřebu řídicího signálu – například u MGM COMPRO AAC pro 12V řídicí signál je spotřeba obvykle pouze cca 2,5 mA, ve srovnání s alespoň cca 130 mA trvale a navíc 3,8 A po dobu 130 ms při zapínání  – to jsou standardní hodnoty pro nejlepší mechanické stykače, např. Kilovac nebo Gigavac
  • Naše stykače jsou také znatelně lehčí, kompaktnější a spolehlivější, což z nich v kombinaci s téměř nulovou spotřebou dělá jasnou volbu při výběru té správné technologie.

 

Inteligentní řízení šetřící objem, hmotnost i prostředky

  • Zabudovaný Antispark obvod zabraňuje jiskření kontaktů při připojování kapacitní zátěže k napájení či baterii. Tato jedinečná vlastnost vede k významnému zjednodušení obvodů v celkové energetické instalaci (v jakékoli aplikaci), což má za následek také nižší hmotnost aplikace, menší rozměry a nižší náklady při instalaci.
  • Naše stykače mají několik provozních režimů a použití, od plně automatického až po plně řízené externím řešením. 

Chtěli byste se podívat na datasheet tohoto produktu?

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my Vám datasheet obratem zašleme.


Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS