Elektrické motory

Elektronické stykače

Elektronické stykače MGM COMPRO představují inteligentní náhradu mechanických stykačů s neomezeným počtem cyklů, nižší hmotností, nižší spotřebou řídicího signálu, automatickou ochranou proti jiskření, inteligentními režimy řízení atd.

Polovodičové stykače od MGM COMPRO

pro stejnosměrné obvody v průmyslu (také pro Automatic Antispark). Tyto AAC moduly jsou navrženy speciálně pro připojení a odpojení komponent (regulátor, baterie a další) ve stejnosměrných obvodech.

Přesnost a spolehlivost

doplněna téměř nulovou spotřebou. 32bitové moduly řízené procesorem MGM COMPRO AAC představují velmi výhodnou náhradu za konvenční mechanické stykače (jsou výrazně lehčí, menší, spolehlivější, …). Mají výrazně nižší energetickou (proudovou) spotřebu řídicího signálu – například u MGM COMPRO AAC pro 12V řídicí signál je spotřeba obvykle pouze cca 2,5 mA, ve srovnání s alespoň cca 130 mA trvale a navíc 3,8 A po dobu 130 ms při zapínání  – to jsou standardní hodnoty pro nejlepší mechanické stykače, např. Kilovac nebo Gigavac (jiné mechanické stykače v tomto rozsahu většinou nabízejí i výrazně horší hodnoty).

Inteligentní ovládání šetřící objem, hmotnost a náklady

Tyto polovodičové stykače mají také možnost použít vestavěný interní antispark obvod, který zabraňuje jiskření kontaktů/konektorů při připojování kapacitní zátěže k napájení či baterii (bloky kondenzátorů stejnosměrné sběrnice používané v ovladačích atd.). Tato jedinečná vlastnost vede k významnému zjednodušení obvodů v celkové energetické instalaci (v jakékoli aplikaci), což má za následek také nižší hmotnost aplikace, menší rozměry a nižší náklady při instalaci. Mají několik provozních režimů a použití, od plně automatického až po plně řízené externím řešením. Jsou vyráběny v různých typech s rozsahem napětí až do 80V (30A) a do 150V (280A).

Chtěli byste obdržet data sheet pro tento produkt?

Please enter your email address and phone number, we will get back to you with the datasheet shortly.


Kontakt

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Top
KONTAKTUJTE NÁS