Videa

Kvalita, spolehlivost a inovace

Naši zákazníci jsou naší prioritou. Vaše vize realizujeme s využitím našich zkušeností a nejmodernějších technologií.

Aplikace e-mobility

Elektrické pohonné systémy MGM COMPRO jsou díky své kompaktní velikosti a extrémně nízké hmotnosti vhodné pro jakoukoli aplikaci e-mobility. Komplexní pohonné systémy zahrnují vše, co systém potřebuje k funkci: elektrický motor, invertor / regulátor rychlosti, systém řízení baterie a mnoho složitějších součástí.

ZEBRA – PLNĚ ELEKTRICKÉ UŽITKOVÉ VOZIDLO

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE E-VTOL

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO v projektu AIR ONE e-VTOL.

MASTEN PŘISTANE NA MĚSÍCI V ROCE 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Waterrebels posouvají hranice

Elektrický pohon, zejména od MGM COMPRO, lze najít v různých projektech a aplikacích, jako jsou elektrická letadla, drony, letecké taxíky, bezpilotní vozidla, elektrické čluny a surfovací prkna. Náš partner Waterrebels zná svůj cíl a usiluje o jedinečné surfovací prkno, které vám umožní surfovat kdykoli a kdekoli. MGM COMPRO je dodavatelem kompletního pohonného systému a je rádo, že může posouvat hranice vodních sportů.

Kooperace s TUM

MGM COMPRO je stálým dodavatelem regulátorů otáčekbateriových systémůelektrických motorů a všech potřebných doplňků pro TUM.Obrovskou výhodou této spolupráce je také fakt, že s námi během vývoje sdílejí data, která nám pomáhají i v prostředí naší společnosti.

ZÁCHRANNÝ SYSTÉM VITA INCLINATA

MGM COMPRO je hlavním dodavatelem regulátorů otáček pro Vita Inclinata.Naše ovladače motoru jsou pro takové aplikace zcela ideální. Navrhli jsme je dle specifických potřeb zákazníka. Nabízejí špičkový management řízení elektrických motorů a mnoho dalších možností nastavení, obsluhy, komunikace i diagnostiky. Jsou ideálním řešením pro široké spektrum produktů a zařízení.

VOLANS-I – LETECKÉ DORUČOVÁNÍ

Volans-i autonomní bezpilotní letoun je schopen přepravit těžký náklad, až 23 kilogramů, na dlouhých vzdálenostech. Byli jsme dodavateli regulátorů otáček které jsou skvělou volbou do multikoptér, MGM COMPRO nahlíží na každý projekt individuálně a konfiguruje regulátory pro každý projekt dle potřeby.

Guardian Agriculture eVtol

Společnost MGM COMPRO je opravdu hrdá na to, že může být součástí tohoto projektu našeho partnera Guardian Agriculture, který je skutečně inovativní a zároveň užitečný. Pro tuto společnost a jejich skvělý projekt dodáváme naše regulátory otáček, abychom jim poskytli nejlepší možný výkon.

Monitorování světa s X-SUN

Pro tento plně elektrický systém, X-SUN, poskytla společnost MGM COMPRO regulátory motorů. Abychom byli konkrétní, byl to náš regulátor motoru HBCi10063 a HBCi20063, který poskytuje nejlepší možnou kvalitu. Jsme opravdu hrdí, že jsme toho součástí a držíme jim palce, ať se jim daří.

Velkolepý nákladní VTOL SAMAD S5M

Byli jsme osloveni společností Samad Aerospace s dodáním elektrických motorů 50kW a 40kW, také regulátorů otáček 100kW a 33 kW. Byly zvoleny ty nejlepší produkty jako pro hybridní, tak pro plně elektrifikovanou verzi VTOL S5M.

MAKS MOSKVA 2019

Žukovského letiště v Moskvě každoročně pořádá salon věnovaný letectví a vesmíru, MAKS Moskva 2019.  Jsme hrdí na to, že jsme mohli být jednou z osmi společností zastupujících Českou republiku na této prestižní události. Představili jsme veřejnosti naše řešení v oblasti elektrických pohonných systémů a speciální elektroniky používané v leteckém sektoru.

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2019

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2019 je jednou z největších leteckých událostí roku a my jsme na ní samozřejmě nemohli chybět. Na ploše 657 m² jsme úspěšně předvedli 5 elektrických letadel a představili náš přístup k výrobě elektrické letecké techniky.

Boot 2019

„Vyslyšte volání!“ To bylo motto jubilejního 50. ročníku největší světové výstavy lodí v Düsseldorfu, BOOT 2019. Společnost MGM COMPRO odpověděla na tuto výzvu, aby našla výsledky svých strategických partnerství a také vyjednávala o budoucích obchodních možnostech.

Forvola v Guinnessově knize rekordů

Forvola prolomila Guinnessův rekord nejtěžší zátěže zvednuté dronem! 101 kg po dobu 1:03:53! Gratulujeme a děkujeme, že jste pro nás tak úspěšným partnerem!

ΦNIX ve vzduchu

Úžasné letadlo ΦNIX poprvé vzlétlo! 3 hodiny doletu, obratné ovládání, nulové emise. Je čas létat elektricky! Gratulujeme!

Elektrické pohonné systémy

V tomto videu chceme prezentovat výsledky kooperací na leteckých projektech. Všechny pohonné systémy byly navrženy, vyvinuty a vyrobeny společností MGM COMPRO.

MGM COMPRO

MGM COMPRO – vyvíjíme a vyrábíme specializovanou elektroniku, softwarová řešení, produkty a individuální komponenty, které splňují i ty nejpřísnější požadavky a očekávání našich zákazníků. Vítejte v našem světě.

SmartFlyer Challenge 2018

Elektrické pohonné systémy MGM COMPRO hrály v SmartFlyer Challenge 2018 velmi důležitou roli. Celkově 5 letadel využívajících naše komplexní jednotky pomohlo propagovat elektrické létání pro veřejnost.

Eurosatory 2018

MGM COMPRO navštívilo veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY 2018 v Paříži, aby si náš tým promluvil s našimi současnými i budoucími partnery.

100 let českého letectví

Na největším brněnském náměstí byly vystaveny legendy českého letectví včetně projektu ΦNIX, který si zde odbyl českou premiéru.

Ocenění E-FLIGHT 2018

Za skvělé letecké projekty získalo MGM COMPRO ocenění E-Flight Award 2018. Předání proběhlo na veletrhu Aero ve Friedrichshafenu.

AERO Friedrichshafen 2018

Jako každy rok, ani tento nemohlo MGM COMPRO chybět na největším evropském veletrhu všeobecného letectví, AERO Friedrichshafen 2018. K vidění byl světová premiéra projektu ΦNIX a mnoho dalších projektů ve spolupráci s MGM COMPRO

VOP Taros V2

MGM COMPRO dodává společnosti VOP průmyslové regulátory otáček a elektromotory pro jejich autonomní modulární vojenské vozidlo Taros V2.

Airbus Group – E-Fan

Další plně elektrická letadla od Airbus Group. Komplexní řízení a správu elektromotoru zajišťují dva regulátory MGM COMPRO IGBT, typ HBC 400400.

75kW Electrické Letadlo

Elektrické letadlo – IGBT regulátor otáček HBC 400400 zajišťující kompletní správu elektromotoru, BMS systém, nabíječe a KOKAM bateriové systémy jsou vyráběny a dodávány společností MGM COMPRO.

Electrický Wakeboard

Neuvěřitelná vodní hračka, wakeboard, vybavená naší technologií. MGM COMPRO a jeho široký sortiment produktů pomohl tomuto pozoruhodnému vynálezu s uvedením na trh.

Elektrický Archaeopteryx

Pro legendární kluzáky Archaeopteryx dodáváme regulátory otáček, elektromotory, BMS a KOKAM bateriové systémy. Právě naše komponenty ještě zvýrazňují variabilitu kluzáku.

EGO Trike

Pro sériovou výrobu EGO Trike dodáváme průmyslové elektronické regulátory otáček (ESC) HBC 50063 společně s elektromotory REX 30 (Rotex Electric) a Airborne Battery Management Systems (BMS).

Song 120

Představujeme plně elektrický letoun Song 120. MGM COMPRO hraje v tomto úspěšném projektu velmi důležitou roli díky technologiím průmyslových regulátorů otáček řady HBC, systémů BMS a elektromotorů Rotex Electric.

F-Bike | Létající motorka

F-Bike, odvážný projekt „létajícího kola“. Šestice motorů potřebná ke vzletu je precizně řízena šesti HBC regulátory. Dostatek energie poté zajišťuje speciálně navržený bateriový systém KOKAM.

F-Bike | Létající motorka

F-Bike, odvážný projekt „létajícího kola“, který vzbudil pozornost světových médií. Šestice motorů potřebná ke vzletu je precizně řízena šesti HBC regulátory. Dostatek energie poté zajišťuje speciálně navržený bateriový systém KOKAM.

Paracell Paramotor

Paracell Paramotor – španělský výrobce pohonů pro elektrické paraglidy používá HBC průmyslové regulátory otáček MGM COMPRO pro řízení motoru a systém BMS-16 ve svých nabíječkách baterií.

U-15 Phoenix

Výrobce elektrických letadel – společnost Phoenix Air – používá při elektrické konverzi letounu U-15 Phoenix průmyslové regulátory otáček MGM COMPRO a motory Rotex Electric.

Airbus Group – E Cri-Cri

Airbus Group – výkonné elektromotory řídí průmyslové regulátory otáček MGM COMPRO HBC SERIES. Bateriím KOKAM svou péčí prodlužují životnost nabíječe a BMS sytémy naší firmy.

Lampuga – Jet Surfboard

MGM COMPRO dodává společnosti Lampuga špičkové průmyslové regulátory otáček řady HBC.

E-GLIDER

Náš partner E-Glider a tyto stylové paraglidy (elektrické paramotory) používají průmyslové regulátory otáček řady HBC pro řízení elektromotorů se speciálním firmwarem vyvinutým speciálně se zkušenými závodníky.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt