O společnosti

Společnost MGM COMPRO byla založena v roce 1990. Hned od začátku své činnosti se celý tým zaměřuje na vývoj speciální elektroniky. V roce 1997 firma začíná s vývojem a výrobou procesorových řadičů otáček pro elektromotory jako jedna z prvních firem na světě. Od té doby jsme hodně expandovali – v dnešní době máme tým 50 zkušených inženýrů a naše komponenty jsou ve většině elektrických letadel létajících dnes.

Po 30 letech na trhu, společnost MGM COMPRO je vnímána jako inovativní designér, vývojář a výrobce speciální elektroniky pro různé projekty v oblasti letectví. Portfolio výrobků zahrnuje především komplexní elektrické pohonné systémy (10-100 kW mimo provoz, až 300 kW na vyžádání), širokou škálu elektronických regulátorů otáčeksystémy na správu bateriíelektromotory, generátory, baterie vyrobené podle vašich požadavků, nabíječky a další elektroniku, prostě vše, co potřebujete, aby elektrický letoun létal.

Hlavní důraz v naši společnosti je kladen na bezpečnost a účinnost, která je kombinována s kompaktními rozměry a nízkou hmotností. Společnost MGM COMPRO poskytuje pokročilá řešení především pro projekty e-VTOL (drony pro přepravu cestujících / letecké Taxi), elektrická letadla, těžké zvedací drony (50-500kg užitečného nákladu), vojenské projekty a další po celém světě s nejvyšším důrazem na každý detail v celém procesu počínaje od počátečního návrhu, vedoucí k sériové výrobě zakázkového zboží.

Vzhledem k tomu, že činnosti v oblasti výzkumu a vývoje jsou pro budoucnost e-mobilitních řešení MGM COMPRO nejzásadnější, velká část našeho ročního obratu směřuje do vytváření špičkových technologií, které se používají v nástupnických řadách našich elektrických systémů a komponentů.

45kW_REB60_HBCi-400400-pohonný-systém
ISO 9001
ISO 27001
30 years  on the market
30 let
na trhu
50 export countries
50 zemí
vývozu
5000 satisfied B2B customers
5000 spokojených
zákazníků
Design, development, manufacturing
Design, vývoj,
výroba
R&D facilities
R&D
zázemí
Top rated suppliers
Prověření
dodavatelé
Unique quality management
Unikátní řízení
kvality

DESIGN

Provedeme vás procesem návrhu komplexního elektrického pohonného systému od základu. Nemusíte být expert v terénu, stačí nám říct svou vizi, zbytek je naše práce.

Vývoj

Tým 50 zkušených elektrotechniků a strojních inženýrů je vždy připraven čelit nejtěžším výzvám. Nejsou pro nás žádné limity, jen okraj nejnovějších technologií.

Výroba

Nejsme jen integrátory elektrických pohonných systémů, celý proces finalizace projektu máme v rukou díky vlastním produktovým řadám nejdůležitějších elektronických komponentů.

implementace

Nezáleží na tom, zda máte projekt elektrického letadla, e-VTOL, aplikace UAV/Dron, námořní nebo automobilový. Máme velmi bohaté a podrobné zkušenosti s celkovým procesem finální realizace, včetně velmi důkladných testovacích postupů.

Následná podpora

Jsme připraveni vám pomoci s případnými problémy nebo dotazy ohledně našich produktů a služeb. Jednoduše řečeno, jsme tu vždy pro vás.

Proč být naším partnerem?

  • Náš tým se skládá z mladých i zkušených inženýrů, protože jsme přesvědčeni, že kombinace ambiciózní mládeže a zkušeností je nejlepší cestou vpřed.
  • Inovativní myšlení a vášeň pro nové technologie je zárukou, že naše řešení vás udrží o krok napřed.
  • Nemáte čas ani chuť plýtvat svými zdroji na experimentování s neznámými produkty různé kvality (které nakonec často vyžadují mnoho kompromisů, aby byly dražší a méně spolehlivé).
  • Opíráme se o 30 let zkušeností, řadu spokojených zákazníků a úspěšně dokončené projekty.
  • Ekonomika vašeho projektu je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Proto se vždy snažíme najít nejlepší a kvalitní řešení, které je zároveň nejpřínosnější.
  • Chápeme, že technická podpora výrobků je pro naše zákazníky velmi důležitá. Proto ji poskytujeme mnoha způsoby, aby naši zákazníci získali důležité informace, kdykoli je třeba.
  • Jsme stabilní a spolehlivý partner s dlouholetými zkušenostmi na trhu.
  • Máme vlastní vnitropodnikovou výrobu, proto neplýtváme vašimi zdroji na dodatečné služby od třetích stran.

Informování konečného uživatele a osvětová činnost (§ 13 a § 63, zákona č. 542/2020 Sb., o výrobcích s ukončenou životností)

Kontakt

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt