BMS

Battery management

MGM COMPRO battery management systémy (BMS) přinášejí nový rozměr ekonomické efektivity pro aplikace využívající lithiové baterie. Zajišťují špičkovou správu skladování energie v bateriových systémech (během nabíjení, vybíjení i při velmi vysokých proudech) pro různé průmyslové aplikace, elektrická letadla, solární a větrné elektrárny, chytré domácnosti a elektrická vozidla (auta, lodě, paramotory atd.). Plně chrání bateriové články a výrazně prodlužují jejich životnost. Jako naše další unikátní produkty mají širokou škálu nastavení, ochranných funkcí, pokročilou diagnostiku, konektivitu a komunikační možnosti.

 

BMS-16i | BMS-8i

BMS-16i | BMS-8i Výkonný systém s malými rozměry

Typy BMS8i a BMS16i zajišťují balancování článků během nabíjení, ale umožňují také balancování trvalé. Naše inteligentní systémy jako standard disponují velkou variabilitou funkcí, aby bylo možné co nejlépe pečovat i o obrovské počty bateriových článků. Kromě toho jsou unikátní svou konektivitou a diagnostikou, bezpečností a spolehlivostí, stejně jako velkým počtem komunikačních protokolů (pozemních i leteckých), které poskytují možnost přizpůsobení.

BMS-2 | BMS-256

BMS-2 | BMS-256 Účinnost na prvním místě

BMS-2 systémy balancují velmi vysokými proudy a to až 10A! To ve srovnání s konkurenčními systémy, které balancují nižšími proudy, přináší řadu významných výhod. Naprosto zásadní je rychlost srovnání článků a tedy i rychlost samotného nabíjení.

BMS-PBT

BMS-PBT Kompaktní a efektivní

Skladné řešení, které je velmi výhodné pro některé typy mechanických konstrukcí baterií. Největší výhodou je přímé umístění velmi malých a lehkých modulů do každého „S“ (sériového) článku uvnitř baterie. Tento typ BMS nabízí různé metody balancovat podle konkrétních potřeb konečné aplikace. Systém je možné balancovat jak při nabíjení, tak i trvale, což je optimální řešení pro akumulátory, kde hraje nejdůležitější roli váha.

Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS