BMS-2 2 MGM COMPRO

BMS-2

192 S
maxilmální sériová konfigurace
10 mA
maxmální vyrovnávací proud
140 g
hmotnost
5 μA
Spotřeba energie

Vysoký balanční proud, rychlé nabíjení

BMS-2 může vyrovnávat vysoké proudy až do limitu 10A! Tato možnost přináší výraznou výhodu oproti konkurenčním systémům. Hlavním rozdílem je rychlost, kterou se články vyrovnávají, což má pozitivní dopad na celkový nabíjecí proces. Pro LiFePo4 baterie, kde se vyrovnávání odehrává v posledních 5% procesu nabíjení, je vyrovnávací rychlost důležitým aspektem. Vyrovnávací systémy s nízkým proudem výrazně zvyšují čas potřebný k plnému nabití baterií, a v některých případech i několikrát za sebou.

Ideální pro letecké projekty
Ne přímo na každé bateriové jednotce, ale uvnitř celé jednotky
Jedinečná konektivita, diagnostika a bezpečnost
Téměř neomezený počet bateriových jednotek
varianty 100mA a 1000mA
Nízká spotřeba energie

Chtěli byste obdržet data sheet pro tento produkt?

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, pošleme vám datas heet co nejdříve to půjde.


  pokročílé monitorování, jedinečná péče

  BMS-2 reprezentuje skvělou formu ochrany s pokročilou diagnostikou pro všechny bateriové jednotky v systému. Všechna kritická data jsou pečlivě sledována a odesílána do kontrolního centra se záznamem těch nejdůležitějších dat. Tato data mohou být později identifikována k odhalení chyb, a to i v jednotlivých bateriích. Tento nástroj je tak neuvěřitelně užitečný pro hledání závad a diagnostiku nabíječů, nesprávného zapojení článků nebo přítomnosti vadného článku.

  BMS-2 eliminuje dopad vnitřního odporu v článcích a vodičích. Poskytují jedinečný způsob kontroly teploty jednotlivých komponentů a tím kompletně předchází potencionálnímu přehřívání. Systém poskytuje možnost komunikace s kontrolním zařízením a spolupráci s regulátory edice HBC.

  Jednoduše se jedná o úžasný systém plný inovativní technologie. Je schopný vyrovnávat vysoké proudy a poskytuje jedinečnou péči a zvyšuje životnost jednotlivých baterií v systému, díky čemu můžeme výrazně ušetřit.

  Doporučené produkty

  LI-ION-BATTERY-SYSTEM_Tecnalia
  (3 C | 247 Wh/kg | 800 V | 10 mOhm)
  optimální poměr váhy k hustotě energie, schopnost poskytnout vysoké vybíjecí proudy
  Bateriové články na bázi lithia jsou v současné době nejlepší možný způsob uložení energie, převážně díky vysokému poměru uložené energie na váhu a schopnosti poskytovat vysoký proud.

  (30 C | 267 Wh/kg | 800 V | 5 mOhm)
  dlouhá životnost, skvělý poměr váhy k hustotě energie, schopnost poskytnout extrémně vysoké vybíjecí proudy
  Bateriový systém na bázi lithia je v současné době nejlepší systém technologie uložení energie, převážně díky vysokému poměru váhy k množství uložené energie a dlouhé životnosti. Naše baterie jsou také jednoduše implementovatelné do vašeho systému.
  LiFePO4 Bateriove systemy MGM COMPRO
  (3 C | 91 Wh/kg | 800 V | 2 mOhm)
  Nízká cena, dlouhá životnost, jednoduchá instalace
  LiFePo4 bateriové systémy na bázi lithia jsou v současné době efektivní díky jejich nízké ceně, dlouhé životnosti a jednoduché instalaci. Jsou tak ideální pro řadu technologických projektů. 

  Kontakt

  Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

  Partneři

  Airbus
  Nasa
  Galactic
  Siemens
  Bell
  Kontakt