Li-Pol Bateriový Systém

30
maximální hodnota C
267 Wh/kg
hustota energie
800 V
maxilmální napětí jednotky
5 mOhm
vnitřní odpor

Bateriový systém na bázi lithia je v současné době nejlepší systém technologie uložení energie, převážně díky vysokému poměru váhy k množství uložené energie a dlouhé životnosti. Naše baterie jsou také jednoduše implementovatelné do vašeho systému.

Nabízíme jednotlivé bateriové články, stejně tak poskytujeme celé Li-Pol Bateriové systémy pro většinu technologických instalací. Naše bateriové systémy jsou perfektní pro instalace menších velikostí, které jsou využívány například u elektromobilů, elektro letadel, UAV letounů, námořních vozidel nebo elektroinstalací mimo dosah elektrického vedení.

Téměř libovolný tvar (fyzicky limitováno)
Množství úrovní pokrytí certifikátu IP (IP65-67)
Splňuje certifikáty (UN 38.3, UN 3480, UL 1642 a další)
Součástí je inteligentní BMS
Kryt vytvořen z kvalitních materiálů
Pokročilé odvádění tepla
Rozmanité možnosti konektorů
Nárazu/Vibracím odolné

Prosím zanechte své jméno, emailovou adresu a telefonní číslo, budeme vás kontaktovat jakmile to bude možné.


  Design

  Provádíme vás procesem výroby komplexních pohonných jednotek téměř od nuly. Nemusíte být expert v oboru, pouze nám povězte vaši vizi a cíl – zbytek je na nás.

  Vývoj

  Náš tým skládající se z čtyřiceti zkušených mechaniků je vždy připraven plnit i ty nejtěžší výzvy. Neexistují pro nás limity, pouze hranice současné nejvyspělejší technologie.

  Výroba

  Nejsme pouze prodejci pohonných jednotek, máme celý proces vývoje a dokončení v rukách díky využití těch nejdůležitějších elektronických součástek.

  Implementace

  Je jedno, zdali je vás projekt elektrické letadlo, e-VTOL, UAV, námořní vozidlo nebo automobil. Ve všech oblastech máme zkušenosti s celkovým procesem a závěrečnou instalací, včetně zahrnutí testovacích procedur.

  Pomoc od odborníků

  Jsme připraveni vám pomoci v případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich služeb a produktů. Jednoduše řečeno – jsme tu pro vás stále dostupní.

  Doporučené produkty

  70kW_REB90_HBCi-400400-pohonný-systém
  (70 kW | 400 V | 300 Nm | 4000 rpm)
  KLUZÁKY, ULTRALEHKÉ LETOUNY, LSA LETADLA, LETOUNY PRO DVA PASAŽÉRY
  výjimečně vysoký točivý moment, velmi krátká akcelerační dráha
  výkonný a vysokonapěťový regulátor
  80 KW elektromotor MGM COMPRO
  (80 kW | 300 Nm | 4000 rpm | 22000 g)
  ELEKTRICKÁ LETADLA, E-VTOLS, PRŮMYSLOVÉ DRONY, LODĚ, SPECIALIZOVANÉ APLIKACE
  Vysoce variabilní a přizpůsobitelné, přesto velmi silné elektromotory. Vhodný pro širokou škálu leteckých projektů, jako jsou multirotorové aplikace (UAV), drony, kluzáky a různé typy námořních projektů. Vyladěno speciálně pro složité projekty s vysokou poptávkou po kompaktních rozměrech a velmi nízké hmotnosti.
  MGM COMPRO HBCi 400400 side
  (100 kW | 400 V | 400 A | 5800 g)
  ELEKTRICKÁ LETADLA, PRŮMYSLOVÉ DRONY, E-VTOLS, LODĚ, specializované aplikace
  Tyto vysoce výkonné regulátory otáček (až 100 kW) využívají nejvyspělejší moduly IGBT pro dosažení maximální účinnosti. Disponují pokročilými algoritmy, používají 32-bitové procesory ARM Cortex. Tato řada poskytuje bezkonkurenční poměr rozměrů vůči váze a dosahuje k tomu skvělých výkonů. Nabízí nejrůznější možnosti integrace a konfigurace.

  Kontakt

  Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

  Partneři

  Airbus
  Nasa
  Galactic
  Siemens
  Bell
  Kontakt