MGM

Kariéra

Společnost MGM COMPRO byla založena v roce 1991. Od samého počátku se zabývá vývojem a výrobou speciální elektroniky. V roce 1997 začíná jako jedna z prvních na světě s výrobou procesorových regulátorů otáček pro elektromotory. Od této chvíle se neodmyslitelně zapisuje do povědomí mnoha zákazníků po celém světě, pro které je značka MGM COMPRO synonymem kvality, špičkových parametrů, vlastností a technického řešení.

TEAM LEADER VÝROBY

Vyznáte se ve výrobě elektro? Poveďte tu naši. Hledáme zkušeného vedoucího pro náš výrobní tým.

Trainee v oddělení kvality

Chcete získat první zkušenosti s prací ve výrobní firmě, zažít si, jak fungují firemní procesy a co obnáší práce kvalitáře?
Nabízíme placenou stáž v oddělení kvality pro studenty či absolventy střední nebo vysoké školy.

Programátor elektroniky

Máte technického ducha? Toužíte po kreativní pracovní náplni? Hledáme kolegu pro programování elektronických součástí elektrických pohonných jednotek, systémů řízení bateriových akupaků/uložišť a další související elektroniky.

Operátor výroby ELEKTRO

Do naši výroby hledáme kolegu, který bude mít na starost kompletaci elektroniky, obsluhy výrobních strojů a zároveň zkontroluje, že jsou výrobky v pořádku.

Vývojář slaboproudé elektroniky

Máte technického ducha a baví vás elektronika? Hledáme vývojáře, který chce pracovat na zajímavých projektech pro globální klienty. Vaší prací bude vývoj elektrických pohonů, systémů řízení bateriových akupaků/uložšiť a dalších elektroniky.

Technik slaboproudé elektroniky

Máte elektro vzdělání a nadšení pro techniku a technologie? Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru zazáříte.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt