MGM

Kariéra

Společnost MGM COMPRO byla založena v roce 1991. Od samého počátku se zabývá vývojem a výrobou speciální elektroniky. V roce 1997 začíná jako jedna z prvních na světě s výrobou procesorových regulátorů otáček pro elektromotory. Od této chvíle se neodmyslitelně zapisuje do povědomí mnoha zákazníků po celém světě, pro které je značka MGM COMPRO synonymem kvality, špičkových parametrů, vlastností a technického řešení.

Manažer kvality

Hledáme zkušeného Manažera kvality, který se stane důležitým členem našeho týmu. Jeho rozhodující role bude spočívat v řízení optimalizačních procesů a zajištění nejvyšších standardů bezpečnosti a výkonu.

Mechanický Inženýr / CEA výpočtář

Do vývojového teamu hledáme strojního konstruktéra se znalostí aplikované mechaniky, zájmem a chutí učit se nové věci. Hledáme kolegu, který bude podporou konstrukčnímu teamu v oblasti CEA pro navrhované optimalizační iterace při návrhu elektrických pohonných systémů do letectví.

Mechanický Inženýr / Konstruktér

Máte strojařského ducha? Toužíte po kreativní pracovní náplni? Nabízíme rozmanitou a komplexní vývojově konstrukční činnost na realizacích elektrických pohonných jednotek primárně do leteckého a kosmického průmyslu.

Programátor elektroniky

Máte technického ducha? Toužíte po kreativní pracovní náplni? Hledáme kolegu pro programování elektronických součástí elektrických pohonných jednotek, systémů řízení bateriových akupaků/uložišť a další související elektroniky.

Vývojář slaboproudé elektroniky

Máte technického ducha a baví vás elektronika? Hledáme vývojáře, který chce pracovat na zajímavých projektech pro globální klienty. Vaší prací bude vývoj elektrických pohonů, systémů řízení bateriových akupaků/uložšiť a dalších elektroniky.

Technik slaboproudé elektroniky

Máte elektro vzdělání a nadšení pro techniku a technologie? Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru zazáříte.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt