Další produkty

MGM COMPRO nabízí svým klientům také kompletní sortiment příslušenství, díky kterému nabízí možnost dodání kompletní pohonné jednotky té nejlepší kvality. Pro nás je kvalita našich produktů velmi důležitá, protože chceme dát našim klientům to nejlepší řešení pro jejich nápad či problém. Společně s dlouholetými zkušenostmi s vývojem a výrobou speciální elektroniky a spoustou úspěšných projektů za námi jsme pro váš projekt ideálním partnerem.

Nabíjecí systémy MGM COMPRO využívají pokročilých algoritmů péče a prodloužení životnosti baterie. Zajišťují precizní nabíjení vysokými proudy od jednotek až po stovky ampérů, v případě potřeby i více.

MGM COMPRO battery management systémy (BMS) přinášejí nový rozměr ekonomické efektivity pro aplikace využívající lithiové baterie. Zajišťují špičkovou správu skladování energie v bateriových systémech (během nabíjení, vybíjení i při velmi vysokých proudech) pro různé průmyslové aplikace, elektrická letadla, solární a větrné elektrárny, chytré domácnosti a elektrická vozidla (auta, lodě, paramotory atd.)

Elektronické stykače MGM COMPRO představují inteligentní náhradu mechanických stykačů s neomezeným počtem cyklů, nižší hmotností, nižší spotřebou řídicího signálu, automatickou ochranou proti jiskření, inteligentními režimy řízení atd.

30 let zkušeností s vývojem a výrobou speciální elektroniky, bezpočet úspěšně realizovaných projektů, reference mnoha spokojených zákazníků, strojový park, vysoká odbornost a kvalifikace pracovníků z nás činí ideálního partnera pro Váš projekt.

Kromě nejmodernější elektroniky nabízí MGM COMPRO také širokou škálu příslušenství. Do našeho portfolia patří průmyslové konektory nejvyšší kvality, kabely, pojistky, zobrazovací jednotky, převodníky, napájecí zdroje, bateriové boxy, speciální nástroje pro údržbu a mnoho dalšího.

Kontakt

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt