Další produkty

service

Elektromotory

Nabízíme velký výběr motorů pro průmyslové aplikace s výkonem od několika až po stovky kilowattů. Vynikají svými parametry, velikostí a hmotností, a především pak nepřetržitě dodávaným výkonem.

service

Elektronické stykače

Elektronické stykače MGM COMPRO představují inteligentní náhradu mechanických stykačů s neomezeným počtem cyklů, nižší hmotností, nižší spotřebou řídicího signálu, automatickou ochranou proti jiskření, inteligentními režimy řízení atd.

service

Průmyslové nabíječe

Nabíjecí systémy MGM COMPRO využívají pokročilých algoritmů péče a prodloužení životnosti baterie. Zajišťují precizní nabíjení vysokými proudy od jednotek až po stovky ampérů, v případě potřeby i více.

service

Range extendery

Nejpokrokovější algoritmy MGM COMPRO a hardwarová řešení přinášejí významné výhody také v oblasti elektrických generátorů a extenderů rozsahu. Společně s malými rozměry a hmotností nabízejí velmi vysokou účinnost a širokou škálu funkcí a možností.

service

Zakázková výroba

30 let zkušeností s vývojem a výrobou speciální elektroniky, bezpočet úspěšně realizovaných projektů, reference mnoha spokojených zákazníků, strojový park, vysoká odbornost a kvalifikace pracovníků z nás činí ideálního partnera pro Váš projekt.

service

Příslušenství

Kromě nejmodernější elektroniky nabízí MGM COMPRO také širokou škálu příslušenství. Do našeho portfolia patří průmyslové konektory nejvyšší kvality, kabely, pojistky, zobrazovací jednotky, převodníky, napájecí zdroje, bateriové boxy, speciální nástroje pro údržbu a mnoho dalšího.

Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS