battery management systémy

Battery Management Systémy

MGM COMPRO battery management systémy (BMS) přinášejí nový rozměr ekonomické efektivity pro aplikace využívající lithiové baterie. Zajišťují špičkovou správu skladování energie v bateriových systémech (během nabíjení, vybíjení i při velmi vysokých proudech) pro různé průmyslové aplikace, elektrická letadla, solární a větrné elektrárny, chytré domácnosti a elektrická vozidla (auta, lodě, paramotory atd.). Plně chrání bateriové články a výrazně prodlužují jejich životnost. Jako naše další unikátní produkty mají širokou škálu nastavení, ochranných funkcí, pokročilou diagnostiku, konektivitu a komunikační možnosti.

BMS-16i

BMS-16i

(128 S | 850 mA | 305 g | 20 μA)
nové obzory bezpečnosti

BMS-16i zajišťuje balancování článků během nabíjení, ale umožňuje také trvalé balancování. Naše inteligentní systémy jako standard disponují velkou variabilitou funkcí, aby bylo možné co nejlépe pečovat i o obrovské počty bateriových článků. Kromě toho jsou unikátní svou konektivitou a diagnostikou, bezpečností a spolehlivostí, stejně jako velkým počtem komunikačních protokolů (pozemních i leteckých), které poskytují možnost přizpůsobení na míru.

BMS-8i

BMS-8i

(64 S | 850 mA | 150 g | 10 μA)
odpovídáme na vysoké požadavky

BMS-8i poskytuje vyrovnávání během nabíjení, stejně tak jako dlouhodobé možnosti vyrovnávání proudu. Naše inteligentní systémy poskytují možnosti péče o téměř neomezený počet bateriových jednotek, unikátní konektivitu a diagnostiku, bezpečnost a spolehlivost. Naše systémy jsou ideální pro použití v leteckých projektech a MGM COMPRO poskytuje možnost úpravy produktu na míru pro váš projekt.

BMS-4

BMS-4

(4 S | 100 mA | 35 g | 10 μA)
nové obzory bezpečnosti

BMS-4 poskytuje vyrovnávání napětí během nabíjení, stejně tak nabízí i dlouhodobé vyrovnávání napětí. Bateriový systém této jednotky poskytuje jednotlivým bateriovým článkům jedinečnou péči během nabíjení. Vyspělé algoritmy, měření vnitřního napětí, dvojnásobek počtu klíčových součástek, kontrola HW a FW v reálném čase a diagnostika patří mezi vlastnosti této jednotky.

BMS-2

BMS-2

(192 S | 10 mA | 140 g | 5 μA)
efektivita v nejlepší formě

BMS-2 může vyrovnávat vysoké proudy až do limitu 10A! Tato možnost přináší výraznou výhodu oproti konkurenčním systémům. Systém BMS-2 reprezentuje precizní formu ochrany s pokročilou diagnostikou pro všechny bateriové jednotky v celém systému. Eliminuje dopad vnitřního odporu v bateriích a vodičích. BMS-2 je plné inovativní technologie, algoritmů a dokáže vyrovnávat i vysoké proudy, což přináší jedinečnou péči a prodlužuje životnost baterií jako příležitost výrazně ušetřit.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt