Elektrické motory

Příslušenství

Kromě nejmodernější elektroniky nabízí MGM COMPRO také širokou škálu příslušenství. Do našeho portfolia patří průmyslové konektory nejvyšší kvality, kabely, pojistky, zobrazovací jednotky, převodníky, napájecí zdroje, bateriové boxy, speciální nástroje pro údržbu a mnoho dalšího.

Od A do Z

Ve spolupráci s našimi partnery – předními společnostmi v různých oborech příslušenství a souvisejících průmyslových odvětvích – nabízíme kompletní spektrum okolních produktů.

Modulární konektory včetně speciálních typů, nejrůznější napájecí a datové kabely, prstencové terminály, pojistky, převodníky, napájecí zdroje, baterie, zobrazovací jednotky, speciální nástroje a mnoho dalšího, to vše je součástí našeho portfolia, abychom uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

 

Zakázkové příslušenství

V případě, že by dostupná řešení nebyla schopna pokrýt individuální potřeby, MGM COMPRO nabízí flexibilní odborné znalosti, zkušenosti, výrobní kapacitu, moderní technologie a znalosti trendů (nebo také našich partnerů z celého oboru) a řešení přináší tak rychle, jak to jen jde.

Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS