zakázková výroba_nabíjecí systémy

Příslušenství

Kromě nejmodernější elektroniky nabízí MGM COMPRO také širokou škálu příslušenství. Do našeho portfolia patří průmyslové konektory nejvyšší kvality, kabely, pojistky, zobrazovací jednotky, převodníky, napájecí zdroje, bateriové boxy, speciální nástroje pro údržbu a mnoho dalšího.

ZVLÁŠTNÍ PÉČE PRO VÝZNAMNÉ VÝKONY

  • Chápeme důležitost nejrůznější okrajové techniky Vašeho projektu, v případě nevhodného výběru totiž právě tyto součástky mnoho způsobovat největší problémy. Právě proto věnujeme zvláštní pozornost vývoji a distribuci toho nejlepšího příslušenství na trhu.
  • Ve spolupráci s našimi partnery – předními společnostmi v různých oborech příslušenství a souvisejících průmyslových odvětvích – nabízíme kompletní spektrum okolních produktů.
close up of electronic components on pcb board
FROM A TO Z

OD A AŽ DO Z

  • MGM COMPRO je výrobce a distributor mnoha druhů příslušenství, které je potřebné pro jakýkoli komplextní technický projekt.
  • To zahrnuje modulární konektory včetně speciálních typů, nejrůznější napájecí a datové kabely, prstencové terminály, pojistky, převodníky, napájecí zdroje, baterie, zobrazovací jednotky, speciální nástroje a mnoho dalšího.
  • To vše je součástí našeho portfolia, abychom šetřili Váš čas a uspokojili i ty nejnáročnější zákazníky.

ZAKÁZKOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ

  • V případě, že by dostupná řešení nebyla schopna pokrýt individuální potřeby, MGM COMPRO nabízí flexibilní odborné znalosti, zkušenosti, výrobní kapacitu, moderní technologie a znalosti trendů (nebo také našich partnerů z celého oboru) a řešení přináší tak rychle, jak to jen jde formou zakázkové výroby.
  • Jakožto výrobce komplexních pohonných systémů s více než 30 lety zkušeností máme rozsáhlé znalosti způsobů, jak dosáhnout těch nejlepších výsledků.

Kontakt

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt