zakázková výroba_nabíjecí systémy
Chargers MGM COMPRO

Nabíjecí systémy

Řešení MGM COMPRO zahrnuje širší nabídku balancujících nabíjecích systémů od menších pro pár článků, až po rozsáhlé nabíjecí systémy s vysokými výkony. Vynikají propracovanými algoritmy nabíjení a managementu článků. Ochrana, diagnostika, široká spolupráce s PC i real-time monitoring nabíjecího procesu, to vše nabízí naše průmyslové nabíječe.

VYSOKÉ PROUDY, VYSPĚLÁ OCHRANA

  • Nabíjecí systémy a jejich portfolio společnosti MGM COMPRO zahrnují jak balancující, tak nebalancující moduly baterií – nabízíme jak standardní, tak “letové BMS” typy.
  • V takových případech nabíječe obsahují kompletní výkonovou část včetně balancujících modulů a tedy přebytečná váha a zbytkové teplo zůstává v nabíječi a nikoli v bateriové části. Naše komponenty vždy zajistí excelentní nabíjení, management i ochranu všech článků nabíjených baterií.
  • Naše portfolio zahrnuje systémy s nabíjecím výkonem od stovek wattů až po 100 kW, či více, pokud to Váš projekt vyžaduje.
charger

RESPEKTUJEME NABÍJECÍ STANDARDY

  • Jako první na trhu jsme představili (na AERO 2018) možnost rychlého nabíjení sériových elektrických letadel se stejnou nabíječkou, jakou má Vaše elektrické auto.
  • Nabíjecí systémy MGM COMPRO mohou být požádání vybaveny požadovanými komunikačními standardy pro nabíjení automobilů.
  • Respektujeme všechny hlavní nabíjecí standardy včetně CHAdeMO, CCS2, ONIX AERO a dalších. Kontaktujte nás a my Vám poskytneme detailní informace i o dalších standardech.

AVYVINUTO SPECIÁLNĚ PRO LIFEPO4

  • Většina typů nabíječů MGM COMPRO dokáže balancovat v plném rozsahu nabíjecích proudů ( až 100A). To má zásadní význam v případech velmi rychlého (10 až 15minutového) nabíjení článků typu A123 a jim podobných.
  • Stejně důležitý je tento parametr i pro články typu LiFePo4, u kterých je na dokonalé vybalancování jen velmi malý časový úsek, cca posledních 5% dodávaného náboje.
  • Je tedy maximálně žádoucí balancovat co možná nejvyššími proudy (balancování nízkými proudy enormně prodlužuje délku nabíjení a to až mnohonásobně).
charger

ROZUMÍME INDIVIDUÁLNÍM POTŘEBÁM

Známe Vaše požadavky. Jsou individuální a specifické jako Váš projekt. Proto jsou naše nabíjecí systémy navrženy tak, aby výsledná konfigurace mohla být téměř libovolná (počet článků, nabíjecí proudy, nabíjecí výkon apod.)

Kontakt

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt