Zakázková výroba

Zakázková výroba

V MGM COMPRO víme, že ne každý problém jde vyřešit skladovým artiklem. Právě proto se snažíme ke každému projektu přistupovat individuálně a přicházet s co nejlepšími řešeními, i když to vyžaduje spoustu práce. Dlouholeté zkušenosti s vývojem a výrobou speciální elektroniky, řada úspěšných projektů, reference od renomovaných zákazníků, vlastní výrobní systémy a vysoká odbornost – to vše je MGM COMPRO.

Proč MGM COMPRO?

  • 30 let zkušeností s vývojem a výrobou speciální elektroniky, řada úspěšných projektů, reference od renomovaných zákazníků, vlastní výrobní systémy a vysoká odbornost z nás činí ideálního partnera pro Váš projekt.

  • Specializujeme se na vývoj a výrobu zakázkových HW a SW pro četné aplikace na základě vašich potřeb a specifikací.

Zdoláváme výzvy a nabízíme řešení

  • Pracovali jsme na mnoha projektech, pro které jsme vyvinuli a vyrobili kompletní elektroniku a software. Totéž lze říci o projektech, pro které jsme vyvinuli a vyrobili specifické komponenty. Naše zkušenosti sahají od vojenských projektů přes elektroniku a software pro výrobní linky až po automatizaci vybavení a tvorbu řešení pro profesionální výrobce vybavení do kuchyně.
  • Na míru vytvořená řešení společnosti MGM COMPRO je možné nalézt v celé řadě aplikací renomovaných výrobců a společností pokrývajících širokou škálu odvětví.

MGM COMPRO k Vašim službám

  • Naše zkušenosti sahají od vojenských projektů přes elektroniku a software pro výrobní linky až po automatizaci vybavení a tvorbu řešení pro profesionální výrobce vybavení do kuchyně. 
  • Tým 40 našich techniků je připraven spolupracovat na dosažení co nejlepších výsledků pro Váš projekt.
  • Zakázková výroba pokrývá ty požadavky, které klasická výroba nedokáže splnit. Proto nabízíme našim zákazníkům svou odbornost, zkušenosti, výrobní kapacitu, moderní technologie a znalost trendů spolu s inovacemi a obrovskou chutí k novým projektům.

Zajímá Vás víc? Zkontaktuje nás a naši specialisté Vám představí kompletní potenciál naší práce.

Kontaktujte nás

Prosím vložte svůj e-mail a telefonní číslo a my se Vám obratem ozveme.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Nahoru
KONTAKTUJTE NÁS