Baterie

Baterie

Baterie na bázi lithia představují současný vrchol technologií ukládání energií – vynikají poměrem rozměrů, váhy a kapacity. Jsou schopny dodávat vysoké proudy a s kvalitní péčí mají dlouhou životnost. Nabízíme samotné články i kompletní systémy baterií vhodné pro nejrůznější průmyslové použití od malých aplikací až po uplatnění v elektrických dopravních prostředích (EV), chytrých domech, off-grid systémech i dalších způsobech ukládání energií v elektrárnách.

Samostatné baterie i kompletní články

Navrhujeme a vyrábíme akumulátory s využitím mnoha různých předních značkových článků, které nabízíme podle potřeb zákazníka (Li-Ion, Li-Pol, LiFePO4,…). Samozřejmostí je možnost sestavit články do jakékoli sériové i paralelní kombinace, aby Váš projekt mohl využívat baterie s prakticky libovolnou kapacitou, napětím, či mírou nabití a vybití.

Na základě potřeb zákazníka vyrábíme z těchto článků bateriové systémy. V případě zájmu mohou být články profesionálně vybrány na základě vnitřních odporů, což zajistí ještě lepší výsledné parametry celého bateriového systému.

Exkluzivní partnerství

Společnost KOKAM je předním světovým výrobcem průmyslových článků na bázi lithia. MGM COMPRO a KOKAM jsou partnery přes 20 let – tato spolupráce umožňuje našim technikům dokonalou znalost těchto článků a s nimi souvisejících technologií. To přineslo našim průmyslovým řešením – zejména regulátorům otáček a BMS systémům – řadu výhod.

Optimální design, absolutní bezpečnost

Na základě požadavků a kritérií specializace projektu navrhujeme baterii (či celý bateriový systém) do jejích posledních detailů se zaměřením na efektivní rozložení, nízký odpor připojení, inteligentní elektroniku a BMS, konektivitu, diagnostiku, bezpečnostní prvky a protipožární ochranu.

Prototypy šité na míru, efektivní masová výroba

Fázi flexibilního návrhu na základě jedinečných potřeb jednotlivých projektů následuje precizní a efektivní proces hromadné výroby se zaměřením na nejnovější výrobní technologie, efektivitu a v neposlední řadě ekonomickou stránku projektu.

Kontakt

Prosím zadejte svůj e-mail a telefonní číslo, ozveme se vám co nejdříve to půjde.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Magna
Top
KONTAKTUJTE NÁS