MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

O 30. ročníku veletrhu MSPO 2022

MSPO 2022 je mezinárodní veletrh obranného průmyslu, který nabízí komplexní přehlídku moderních vojenských technologií. Letošní 30. ročník nabídl kromě výstavy také vynikající přednášky a komentované prohlídky pokrývající širokou škálu témat z obranného sektoru.

Návštěvníci, kterými jsou převážně vedoucí pracovníci firem z oboru a manažeři dodavatelů, se na těchto konferencích mohou seznámit s nejnovějšími trendy a řešeními pro svůj obor a využít příležitostí k rozvoji nových obchodů. Letošní ročník přilákal více než 11 000 lidí a 400 vystavujících společností z 27 zemí.

SETKÁNÍ S NOVÝMI OBCHODNÍMI PARTNERY NA MSPO 2022

MGM COMPRO využilo této příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu. Byli jsme rádi, že jsme mohli vyslechnout řadu firem, které vyvíjejí různá řešení pro vojenský sektor v oblasti bezpilotních letounů a e-VTOL. Události, jako je mezinárodní výstava obranného průmyslu MSPO, jsou pro naši firmu zásadní. Nejenže můžeme navázat kontakt s celou řadou zajímavých partnerů a firem, ale také se můžeme ujistit, že elektrické pohonné systémy jsou tou správnou cestou.

Doporučené články

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

IDET 2023

IDET 2023

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. 17 ročník se uskutečnil v květnu na brněnském výstavišti a MGM Compro jej také navštívilo.

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt