MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

O 30. ročníku veletrhu MSPO 2022

MSPO 2022 je mezinárodní veletrh obranného průmyslu, který nabízí komplexní přehlídku moderních vojenských technologií. Letošní 30. ročník nabídl kromě výstavy také vynikající přednášky a komentované prohlídky pokrývající širokou škálu témat z obranného sektoru.

Návštěvníci, kterými jsou převážně vedoucí pracovníci firem z oboru a manažeři dodavatelů, se na těchto konferencích mohou seznámit s nejnovějšími trendy a řešeními pro svůj obor a využít příležitostí k rozvoji nových obchodů. Letošní ročník přilákal více než 11 000 lidí a 400 vystavujících společností z 27 zemí.

SETKÁNÍ S NOVÝMI OBCHODNÍMI PARTNERY NA MSPO 2022

MGM COMPRO využilo této příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu. Byli jsme rádi, že jsme mohli vyslechnout řadu firem, které vyvíjejí různá řešení pro vojenský sektor v oblasti bezpilotních letounů a e-VTOL. Události, jako je mezinárodní výstava obranného průmyslu MSPO, jsou pro naši firmu zásadní. Nejenže můžeme navázat kontakt s celou řadou zajímavých partnerů a firem, ale také se můžeme ujistit, že elektrické pohonné systémy jsou tou správnou cestou.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt