PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Paris Air Show je zpět po čtyřleté pauze

Po čtyřletém vyčkávání se vrátila prestižní událost leteckého průmyslu, Paris Air Show s více než 2500 vystavujícími. Veletrh se ukázal jako skvělá platforma pro networking, vytváření příležitostí a budováním nových spoluprací. To dokazuje i celková hodnota objednávek, které během této akce dosáhly ohromujících 150 miliard dolarů. MGM Compro se akce zúčastnilo v rámci národní delegace České republiky, s prezentací svých komplexních pohonných systémů, baterií, elektrických motorů a regulátorů otáček.

Veletrh oslovil a přitáhl 380 000 návštěvníků a 1 850 novinářů, přilákal jak odborníky z oboru, tak široké veřejnosti. Mimo 322 oficiálních delegací, přispěla k prestiži veletrhu i oficiální návštěva francouzského prezidenta a většiny francouzského vládního kabinetu.

Na návštěvníky čekala ohromná vizuální podívaná v podání 150 vystavených letadel. 50 z nich také vzlétlo z haly a předvedlo své přednosti ve vzduchu. Součástí veletrhu byl i kariérní sektor, který nabídl pohled na budoucnost povolání leteckého průmyslu. Prostor také dostalo Paris Air Lab, jež poskytlo prostor pro otázky výzkumů, inovací a pokrokového myšlení v rámci odvětví.

Paris Air Show, i přes čtyřletou pauzu, pokračuje v udávání trendů v letectví a demonstruje svou důležitost a klíčovost v oboru. Je důležitá pro všechny aktéry v leteckém odvětví, kteří hledají inovace směrem k budoucím technologiím a vývoji letectví. Proto si nezapomeňte zaznamenat do kalendáře termín dalšího Paris Air Show, který je naplánován na období 16. – 22. června 2025. Připojte se k MGM Compro na této cestě za překonáváním vlastních limitů.

Doporučené články

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

IDET 2023

IDET 2023

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. 17 ročník se uskutečnil v květnu na brněnském výstavišti a MGM Compro jej také navštívilo.

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt