AERO Friedrichshafen 2016

Duben vždy znamená pro MGM COMPRO velkou událost – světově proslulé globální EXPO pro všeobecné letectví – AERO Friedrichshafen v Německu.

Letošní AERO Friedrichshafen se konalo ve dnech 20. až 23. dubna. Vystavovatelů bylo více než 600 a na výstavní plochu přišlo téměř 31 tisíc návštěvníků. Jsme rádi, že spousta z nich také navštívila náš stánek, aby viděla špičkové technologie MGM COMPRO.

AERO-2017-MGM COMPRO

Obrovský zájem o složité pohonné systémy

MGM COMPRO vystavovalo (jako každý rok) v hale věnované elektrickému létání. Byli jsme nadšeni, že o tuto oblast byl opravdu obrovský zájem. Naše propagační materiály byly do 2 dnů pryč. To bylo neuvěřitelné a ukázalo se to jako obrovský potenciál našich nových produktů – komplexních elektrických pohonných systémů pro kluzáky, elektrická letadla, tříkolky a kluzáky s našimi regulátory rychlosti.
Není pochyb o tom, že tyto „Elektrické pohonné systémy Ready to Fly“ (8–33 kW) byly největším lákadlem. Tyto systémy jsou díky montáži konektorů opravdu snadno připojitelné a připravené k letu. Jejich velkou výhodou je bezpochyby splnění standardu IP67 (odolnost proti prachu a vodě – po dobu 30 minut v hloubce 1 m).

Návštěvníci také ocenili velkou variabilitu bateriových akumulátorů MGM COMPRO a jejich BMS (Battery Management Systems). Velký zájem také vzbudily naše elektromotory (1-80kW) a nabíječky průmyslových bateriových systémů.

Kromě špičkových parametrů produktů MGM COMPRO ocenili návštěvníci také dlouholeté zkušenosti a zejména množství projektů z celého světa, kterých se MGM COMPRO účastní.

AERO FRIEDRICHSHAFEN UVEDIL, ŽE tento trend pokračuje

Touha získat elektrický pohonný systém pro letadla každým rokem stoupá – velké výstavy, jako je tato, v AERO Friedrichshafen dokazují tento trend.

Proto jde MGM COMPRO do budoucnosti a nabízí zákazníkům řešení na míru jak v oblasti konkrétních elektronických součástek, tak komplexních elektrických pohonných systémů.

Elektrické létání je budoucnost a jsme hrdí na to, že jsme její součástí.

Chcete-li se dozvědět více o této akci, můžete se podívat na oficiální web AERO Friedrichshafen.

AERO-2017-MGM COMPRO

Doporučené články

eVtol a ochrana vašich plodin

eVtol a ochrana vašich plodin

Guardian Agriculture transformuje ochranu plodin pomocí systému eVTOL v komerčním měřítku určeném pro zemědělství.

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

MONITOROVÁNÍ SVĚTA POMOCÍ X-SUN

Jak říká X-Sun, jejich systém byl vytvořen tak, aby distribuoval a řídil energii mezi různými systémy a vysoce výkonnými bateriemi a zároveň byl extrémně spolehlivý, měl vysoký výkon a byl neustále zálohován.

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

VÍCE VÁŠNĚ A BEZPEČÍ S BREEZEREM

Nová spolupráce s firmou Breezer již brzy v oblacích.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell