AERO Friedrichshafen 2016

Duben vždy znamená pro MGM COMPRO velkou událost – světově proslulé globální EXPO pro všeobecné letectví – AERO Friedrichshafen v Německu.

Letošní AERO Friedrichshafen se konalo ve dnech 20. až 23. dubna. Vystavovatelů bylo více než 600 a na výstavní plochu přišlo téměř 31 tisíc návštěvníků. Jsme rádi, že spousta z nich také navštívila náš stánek, aby viděla špičkové technologie MGM COMPRO.

AERO-2017-MGM COMPRO

Obrovský zájem o složité pohonné systémy

MGM COMPRO vystavovalo (jako každý rok) v hale věnované elektrickému létání. Byli jsme nadšeni, že o tuto oblast byl opravdu obrovský zájem. Naše propagační materiály byly do 2 dnů pryč. To bylo neuvěřitelné a ukázalo se to jako obrovský potenciál našich nových produktů – komplexních elektrických pohonných systémů pro kluzáky, elektrická letadla, tříkolky a kluzáky s našimi regulátory rychlosti.
Není pochyb o tom, že tyto „Elektrické pohonné systémy Ready to Fly“ (8–33 kW) byly největším lákadlem. Tyto systémy jsou díky montáži konektorů opravdu snadno připojitelné a připravené k letu. Jejich velkou výhodou je bezpochyby splnění standardu IP67 (odolnost proti prachu a vodě – po dobu 30 minut v hloubce 1 m).

Návštěvníci také ocenili velkou variabilitu bateriových akumulátorů MGM COMPRO a jejich BMS (Battery Management Systems). Velký zájem také vzbudily naše elektromotory (1-80kW) a nabíječky průmyslových bateriových systémů.

Kromě špičkových parametrů produktů MGM COMPRO ocenili návštěvníci také dlouholeté zkušenosti a zejména množství projektů z celého světa, kterých se MGM COMPRO účastní.

AERO FRIEDRICHSHAFEN UVEDIL, ŽE tento trend pokračuje

Touha získat elektrický pohonný systém pro letadla každým rokem stoupá – velké výstavy, jako je tato, v AERO Friedrichshafen dokazují tento trend.

Proto jde MGM COMPRO do budoucnosti a nabízí zákazníkům řešení na míru jak v oblasti konkrétních elektronických součástek, tak komplexních elektrických pohonných systémů.

Elektrické létání je budoucnost a jsme hrdí na to, že jsme její součástí.

Chcete-li se dozvědět více o této akci, můžete se podívat na oficiální web AERO Friedrichshafen.

AERO-2017-MGM COMPRO

Doporučené články

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

IDET 2023

IDET 2023

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. 17 ročník se uskutečnil v květnu na brněnském výstavišti a MGM Compro jej také navštívilo.

AERO Friedrichshafen 2023

AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt