AERO Friedrichshafen 2023

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2023 je opět tady a MGM COMPRO u toho nemohlo chybět. Jedna z největších leteckých událostí letošního roku. Přečtěte si více o celé akci.

Impozantní přehlídka inovací v oblasti všeobecného letectví

AERO Friedrichshafen 2023, vedoucí mezinárodní veletrh v oblasti všeobecného letectví, letos potvrdil své renomé s více než 670 vystavovateli z 35 zemí. Jak je obvyklé, všichni vystavovatelé s důrazem na elektricky poháněné letouny se nacházeli v hale A7, která byla zcela věnovaná zelené energii. Uznávané společnosti představily své nejnovější inovace, včetně eVTOLů, kluzáků, dronů, elektrických letadel a dalších špičkových výrobků. MGM COMPRO je hrdé na to, že mělo opět příležitost získat nové kontakty a posílit vztahy s dlouhodobými zákazníky a partnery.

MGM COMPRO - AERO Friedrichshafen 2023
MGM COMPRO Team

Organizovaná příprava a impozantní stánek

Přípravy na veletrh probíhaly bez problémů a MGM COMPRO rozšířilo svůj stánek na více než 200 m2 v hale A7, aby společnost mohla představit svou nejnovější technologii. Předváděli jsme zde své elektrické motory, bez kartáčové elektrické regulátory, elektrické pohonné systémy, baterie a další elektroniku. MGM COMPRO kromě toho pozvalo také dvě další partnerské společnosti, GP Gliders a XSUN, aby na stánku vystavily své projekty. GP Gliders přivezli krásný kluzák a XSUN přivezli na výstavu svůj solárně poháněný dron. Návštěvníci si mohli prohlédnout oba tyto letouny zblízka. Každý projekt měl svou stranu stánku, což umožnilo návštěvníkům a obchodním partnerům vidět na vlastní oči projekty, na kterých se MGM COMPRO podílelo.

Elektrické motoryBezkartáčové regulátory otáčekBateriové systémy
výkon až 400 kW
• BLDC (PMSM)
• různé KVs
• pokročilá redundance
• chlazení vzduchem / kapalinou / hybridní
• bezúdržbový provoz
• skvělý poměr hmotnosti k výkonu
konfigurace s více vinutím
• inrunner typ a také outrunner typ 
• od 1 kW až po 400 kW
• 63V, 120V, 400V and up to 800V
chlazení vzduchem / kapalinou / hybridní
• široká škála možností přizpůsobení
široká škála nastavení, ochran a připojení
• skvělý poměr hmotnosti a výkonu
• provoz s vícenásobně vinutými elektromotory


• komplexní elektrické a mechanické systémy
• více než 30 let zkušeností a spolupráce se
špičkovými výrobci lithiových článků
konfigurace a tvary baterií na míru
• všechny typy článků na bázi lithia (Li-Ion, Li-Pol,
liFePO4, …)
• pokročilé materiály, redundance,
bezpečnost a ochrany
AERO Friedrichshafen 2023 Stand
MGM COMPRO Stand

Budování nových vztahů

Veletrh AERO 2023 byl pro MGM COMPRO velkým úspěchem, protože společnost mohla navázat nové kontakty a setkat se s partnery. Pokud jste zmeškali příležitost navštívit stánek MGM COMPRO v Německu, neváhejte nás kontaktovat přímo e-mailem a my se s Vámi poradíme o Vašich plánech na projekt.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt