electric propulsion for gliders MGM COMPRO

Elektrický pohon pro kluzáky

Vzájemná spolupráce společnosti MGM COMPRO a nového ruského partnera přináší velmi zajímavý způsob přestavby kluzáku na elektrickou verzi založenou na elektrickém pohonu, který kluzáku dává sílu.

Rusové jsou velmi oblíbení pro své originální vynálezy a jeden z projektů MGM COMPRO to dokazuje na 100%.
Hlavní myšlenkou pana Antonova (našeho partnera) bylo použít dvě 71cm vrtule, obě založené na elektrickém pohonu, aby se kluzák dostal do tahu.

Úkolem společnosti MGM COMPRO bylo přijít s vhodným řešením asi za 2 měsíce, což je docela náročný úkol, ale zvládli jsme to!

MGM COMPRO Elektrický pohonný systém v detailech v kluzáku

  • Motor REG 30 (12 kW)
  • Elektronický regulátor otáček HBC 25063
  • Baterie Kokam 40 Ah 14s
  • Vyvažovací nabíječky 30A
  • Airborne BMS
  • Dvoulistá vrtule 71 cm

Skvělá odměna pro naše inženýry: úžasný let tohoto dvoumotorového kluzáku s elektrickým pohonem nad krásnou ruskou přírodou. Neváhejte to zkontrolovat!

Složité elektrické pohonné systémy se rozšiřují

MGM COMPRO je výhradním dodavatelem elektronických součástek a komplexních pohonných systémů pro širokou škálu kluzáků z celého světa.
Dozvíte se více o naší spolupráci s GP Gliders i o partnerství s velmi známou společností v této oblasti – Ruppert Composite GmbH.

Ve fázi jednání je ještě více projektů a my vás budeme informovat o všech nových úspěších.

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt