electric propulsion for gliders MGM COMPRO

Elektrický pohon pro kluzáky

Vzájemná spolupráce společnosti MGM COMPRO a nového ruského partnera přináší velmi zajímavý způsob přestavby kluzáku na elektrickou verzi založenou na elektrickém pohonu, který kluzáku dává sílu.

Rusové jsou velmi oblíbení pro své originální vynálezy a jeden z projektů MGM COMPRO to dokazuje na 100%.
Hlavní myšlenkou pana Antonova (našeho partnera) bylo použít dvě 71cm vrtule, obě založené na elektrickém pohonu, aby se kluzák dostal do tahu.

Úkolem společnosti MGM COMPRO bylo přijít s vhodným řešením asi za 2 měsíce, což je docela náročný úkol, ale zvládli jsme to!

MGM COMPRO Elektrický pohonný systém v detailech

  • Motor REG 30 (12 kW)
  • Elektronický regulátor otáček HBC 25063
  • Baterie Kokam 40 Ah 14s
  • Vyvažovací nabíječky 30A
  • Airborne BMS
  • Dvoulistá vrtule 71 cm

Skvělá odměna pro naše inženýry: úžasný let tohoto dvoumotorového kluzáku nad krásnou ruskou přírodou. Neváhejte to zkontrolovat!

Složité elektrické pohonné systémy se rozšiřují

MGM COMPRO je výhradním dodavatelem elektronických součástek a komplexních pohonných systémů pro širokou škálu kluzáků z celého světa.
Dozvíte se více o naší spolupráci s GP Gliders i o partnerství s velmi známou společností v této oblasti – Ruppert Composite GmbH.

Ve fázi jednání je ještě více projektů a my vás budeme informovat o všech nových úspěších.

Doporučené články

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

MGM COMPRO na úspěšné služební cestě do Kanady

Ve společnosti MGM COMPRO věříme, že udržování vztahů s klienty a partnery je velmi důležité, a proto se náš zástupce vydal na obchodní cestu do Kanady, aby prohloubil kontakty se stávajícími partnery a navázal nová partnerství s místními společnostmi.

Aero Friedrichshafen 2022

Aero Friedrichshafen 2022

AERO FRIEDRICHSHAFEN 2022 je konečně zpět. Jedna z největších leteckých událostí roku. A my jí byli součástí. Přečtěte si více o celé akci a o tom, jaká byla po dvouleté pauze.

Přistání na Měsíci v roce 2023

Přistání na Měsíci v roce 2023

NASA spolu se společností Masten se přibližují k přistání na Měsíci v roce 2023 se svými přistávacími moduly. MGM COMPRO je dodavatelem regulátorů otáček.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt