Future Forces Forum 2016

V říjnu 2016 se Praha tradičně stala místem setkání domácích i zahraničních lídrů obrany a bezpečnosti. Tentokrát pod novým názvem – Future Forces Forum (FFF) s ještě výrazně upgradovaným programem.

Letošní akce se konala na PVA EXPO PRAHA a získala oficiální podporu českého ministerstva obrany, náčelníka generálního štábu, ministerstva vnitra, ministerstva zahraničních věcí, občanské a vojenské složky ústředí NATO, Evropská obranná agentura (EDA) a mnoho dalších příslušných národních a mezinárodních institucí, organizací a agentur.
Akce Future Forces Forum se každým rokem zlepšuje a letos byl její plán plný zajímavých aktivit:

  • 3 mezinárodní konference
  • 5 mezinárodních workshopů
  • 20 odborných pracovních skupin
  • 35 národních a mezinárodních organizací
  • Více než 200 vystavovatelů
  • 1200 VIPs, oficiálních delegátů a odborníků
  • 80 zastoupených zemí
Future Forces Forum MGM COMPRO

Naši partneři na fóru budoucích sil

Jsme rádi, že se letošního FFF účastnili i naši partneři. Jeden z nich – “ VOP CZ “ je společnost specializující se na výrobu a vývoj strojírenské vojenské techniky. Na jejich vlastní vývoj navazuje modernizace a výroba vojenské techniky a výroba civilních produktů. S touto společností spolupracujeme na bezpilotním pozemním vozidle [url:/news/partnership-with-vop-cz Taros V2]. Je určen pro bojovou a logistickou podporu mechanizovaného průzkumu a speciálních sil ve složitém a riskantním operačním prostředí.

Náš partner, společnost Skyleader, byl jedním z vystavovatelů na FFF, který představil svá letadla. S touto společností spolupracujeme na vývoji a výrobě plně elektrického letadla. Brzy vám dáme více informací.

Future Forces Forum MGM COMPRO

Budoucnost obranných sil

Více společností v oblasti obrany a bezpečnosti se zaměřuje na výrobu automatizovaných průzkumných a polohovacích technologií. Na FFF jsme měli možnost vidět nejnovější technologie, například pokročilou polní nemocnici s operačními sály a pohotovostními vozidly pro policii a hasiče.

Jsme velmi hrdí na to, že vidíme naše partnery na tak důležité události, jakou je Future Forces Forum. Věříme, že brzy začneme spolupracovat s ještě více společnostmi v této oblasti.

Doporučené články

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE S TECHNICKOU UNIVERZIOU MNICHOV

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE S TECHNICKOU UNIVERZIOU MNICHOV

MGM COMPRO za poslední 4 roky spolupracovalo s Technickou Univerzitou Mnichov již na mnoha úspěšných projektech, a kolik dalších nás ještě čeká?

ZÁCHRANNÝ SYSTÉM VITA INCLINATA, KTERÝ NEMÁ OBDOBY

ZÁCHRANNÝ SYSTÉM VITA INCLINATA, KTERÝ NEMÁ OBDOBY

Podnikání Vity Inclinaty začalo skutečnou tragédií a MGM COMPRO dodalo pro jejich záchranný systém své regulátory motoru.

VOLANS-I – UNIKÁTNÍ LETECKÉ DORUČOVÁNÍ

VOLANS-I – UNIKÁTNÍ LETECKÉ DORUČOVÁNÍ

Doručení kamkoli potřebujete, rychle, autonomně a bezpečně s Volans-i VTOL.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell