Future Forces Forum 2016

V říjnu 2016 se Praha tradičně stala místem setkání domácích i zahraničních lídrů obrany a bezpečnosti. Tentokrát pod novým názvem – Future Forces Forum (FFF) s ještě výrazně upgradovaným programem.

Letošní akce se konala na PVA EXPO PRAHA a získala oficiální podporu českého ministerstva obrany, náčelníka generálního štábu, ministerstva vnitra, ministerstva zahraničních věcí, občanské a vojenské složky ústředí NATO, Evropská obranná agentura (EDA) a mnoho dalších příslušných národních a mezinárodních institucí, organizací a agentur.
Akce Future Forces Forum se každým rokem zlepšuje a letos byl její plán plný zajímavých aktivit:

  • 3 mezinárodní konference
  • 5 mezinárodních workshopů
  • 20 odborných pracovních skupin
  • 35 národních a mezinárodních organizací
  • Více než 200 vystavovatelů
  • 1200 VIPs, oficiálních delegátů a odborníků
  • 80 zastoupených zemí
Future Forces Forum MGM COMPRO

Naši partneři na fóru budoucích sil

Jsme rádi, že se letošního FFF účastnili i naši partneři. Jeden z nich – “ VOP CZ “ je společnost specializující se na výrobu a vývoj strojírenské vojenské techniky. Na jejich vlastní vývoj navazuje modernizace a výroba vojenské techniky a výroba civilních produktů. S touto společností spolupracujeme na bezpilotním pozemním vozidle. Je určen pro bojovou a logistickou podporu mechanizovaného průzkumu a speciálních sil ve složitém a riskantním operačním prostředí.

Náš partner, společnost Skyleader, byl jedním z vystavovatelů na FFF, který představil svá letadla. S touto společností spolupracujeme na vývoji a výrobě plně elektrického letadla. Brzy vám dáme více informací.

Future Forces Forum MGM COMPRO

Budoucnost obranných sil

Více společností v oblasti obrany a bezpečnosti se zaměřuje na výrobu automatizovaných průzkumných a polohovacích technologií. Na FFF jsme měli možnost vidět nejnovější technologie, například pokročilou polní nemocnici s operačními sály a pohotovostními vozidly pro policii a hasiče.

Jsme velmi hrdí na to, že vidíme naše partnery na tak důležité události, jakou je Future Forces Forum. Věříme, že brzy začneme spolupracovat s ještě více společnostmi v této oblasti.

Doporučené články

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

MGM COMPRO osloví studenty na Business day 2022 UTB ve Zlíně

V rámci naší společnosti chceme nabízet příležitosti mladým, schopným a talentovaným lidem, i proto se letos MGM COMPRO zúčastní veletrhu pracovních příležitostí BUSINESS DAY na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

Nové testovací centrum C3T pro kosmické technologie

MGM COMPRO bylo u otevření nového centra pro vývoj a testování kosmické a letecké techniky v Praze. Naše společnost byla díky velice úzkým a dobrým vztahům pozvána na slavnostní otevření v pražském Výzkumném a zkušebním leteckém ústavu (VZLÚ), které ve čtvrtek 6.10.2022 zahájili ministr dopravy a ministr financí společně s…

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

Nové obchodní příležitosti se společností SENASA

V říjnu MGM COMPRO navštívilo španělskou společnost SENASA, která má několik sekcí zabývajících se různými aspekty letectví. Společně jsme vedli velmi přínosný rozhovor o tom, jak bychom mohli v budoucnu spolupracovat.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt