IDET 2023

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. 17 ročník se uskutečnil v květnu na brněnském výstavišti a MGM Compro jej také navštívilo.

Přehlídka předních technologií a inovativních řešeních

Rok 2023 je ve znamení veletrhů a IDET, Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky, není výjimkou. Sedmnáctý ročník se uskutečnil v pátém měsíci na brněnském výstavišti a opět ukotvil své místo mezi významnými evropskými veletrhy v daném odvětví. Akce představila komplexní výstavu nových technologií a možností, jak lze čelit bezpečnostním rizikům. Na veletrhu se představilo celkem 551 společností z 29 zemí. Třídenní veletrh přilákal přes 30 000 odborných návštěvníků z desítek zemí.

ROZŠÍŘENÍ SPOLUPRÁCE A NOVÉ KONTAKTY

Veletrh se konal za podpory a účasti nejvýznamnějších politických a vojenských představitelů České republiky. Největším vystavovatelem bylo Ministerstvo obrany ČR a Armáda ČR. Také zahraniční vojenské delegace a ministerstva obrany veletrh navštívily. Pro MGM Compro byl veletrh skvělou příležitostí potkat se z předními zákazníky a obchodními partery. Diskutovali jsme o vývoji v oboru, jehož potřeby doplňují naše produkty, ať už se jedná o komplexní elektrické pohonné jednotky, zakázkové bateriové systémy nebo speciální elektronika.

Doporučené články

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Hybridní pohonná jednotka pro letecký průmysl

Inovativní spojení spalovacího motoru a moderního elektromotoru pro ultralehká letadla, posouvá hranice efektivity a ekologie v leteckém průmyslu. Hybridní jednotka se vyznačuje snížením spotřeby paliva a emisí, ale také nízkými provozními náklady a zvýšenou bezpečností. Sestavená z výkonného a lehkého spalovacího motoru, moderního elektromotoru a komplexního bateriového systému s chladícími systémy, představuje novou éru letectví, spojující výkon a udržitelnost.

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Byli jsme součástí České národní expozice na MSV 

Nejdůležitější strojařský veletrh v zemi se jako obvykle konal v říjnu letošního roku na brněnských veletrzích. Letos jsme se jej zúčastnili i my s naším novým projektem v rámci České národní expozice.

PARIS AIR SHOW 2023

PARIS AIR SHOW 2023

Letos v červnu proběhl nejdůležitější event v oblasti leteckého průmyslu. Je to měsíc, který patřil největší letecké akci na světě – Paris Air Show. MGM Compro bylo u toho a níže vám přináší report.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt