MGM-COMPRO-BMS-battery-management-system-BMS-16-2

Kompaktní BMS-16

BMS-16 je nezávislý systém správy baterií, který pracuje s nabíječkami. Je určen pro vyvažování, správu a provádění diagnostiky až na 16 bateriových článcích s kapacitou omezenou na 40 Ah.

Tento nezávislý systém správy baterií pracuje s nabíječkami. Je určeno pro vyvažování, správu a provádění diagnostiky až na 16 bateriových článků s kapacitou omezenou na 40 Ah.

Pokročilá péče, kompaktní rozměry

Tahle BMS zajišťuje všechny funkce nezbytné pro přesnou správu baterií, což může výrazně zvýšit a prodloužit životnost bateriových systémů a výrazně zvýšit celkovou efektivitu nákladů.

Samozřejmostí v tomto systému je samostatná péče o každou buňku, včetně kritické diagnostiky, konfigurace založené na PC, získávání dat, monitorování v reálném čase, protokolování a mnoha dalších funkcí. Mezi hlavní výhody tohoto systému, které z něj činí ideální řešení pro širokou škálu aplikací, patří jeho kompaktní rozměry a nízká hmotnost systému.

Potenciální využití BMS-16

Konstrukce a koncepce systému je vhodná pro použití v systémech, kde musí být zajištěna správa článků během nabíjení a vybíjení, stejně jako v systémech, které vyžadují správu článků pouze během nabíjecího cyklu.

Může být pevně zapojen do celé řady aplikací (například elektrický skútr). V takových případech může tento systém spravovat baterie během nabíjení a během používání, tj. cyklu vybíjení.

V jiných aplikacích, jako jsou elektrické paraglidy, zpracovává řízení rychlosti motoru během vybíjení regulátor otáček motoru (regulátory MGM COMPRO HBC SERIES). V těchto případech lze tento systém nasadit společně s nabíječkami čistě k ochraně a správě baterií během procesu nabíjení.

U těchto aplikací nemusí být systém BMS pevně připojen k systému; lze jej jednoduše a snadno použít, když se k nabíjení baterií používají nabíječky.

Ideální doplněk vašich aplikací

Nejlepší ochrana baterie, schopnost snadné integrace do systému, kompaktní rozměry a široká míra univerzality z hlediska použití činí z kompaktního systému BMS-16 ideální řešení pro jakékoli řešení nebo aplikaci, které kladou důraz na životnost baterie, účinnost a efektivitu nákladů během používání a provozu.

Doporučené články

Veletrh MSPO 2022

Veletrh MSPO 2022

MGM COMPRO využilo příležitosti jedné z největších akcí obranného průmyslu – MSPO 2022 k navázání mnoha zajímavých kontaktů z různých oblastí obranného průmyslu.

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

DALŠÍ VÝVOJ ELEKTRICKÝCH UŽITKOVÝCH VOZIDEL ZEBRA

Naši inženýři znovu posunuli vývoj prvního českého užitkového elektromobilu s názvem elZebra o krok dál. Tento český projekt pomáhá městům po celé ČR i mimo ní.

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

PROJEKT AIR ONE e-VTOL VE SPOLUPRÁCI S MGM COMPRO

Žijeme v moderní době, kdy společnosti stále více hovoří o elektrických letadlech pro komerční využití. Představte si, že letíte na dovolenou nebo obchodní schůzku v elektrickém letadle zaparkovaném před vaším domem. Přesně o to usiluje společnost Airev Aero s dodavatelskou pomocí společnosti MGM COMPRO.

Zůstaňte v obraze: Přihlaste se k odběru novinek MGM COMPRO

Poslední dobou se toho děje na poli speciální elektroniky a elektromobility poměrně hodně, proto bychom vás rádi informovali o tom nejdůležitějším.
Naším cílem je infomovat vás o mezinárodních akcích, průmyslových aplikacích a výzkumných programech.

Partneři

Airbus
Nasa
Galactic
Siemens
Bell
Kontakt